Kamil Koç ve Metro Turizm Elazığ'a ücretsiz götürüyor

Kamil Koç ve Metro Turizm Elazığ'a ücretsiz götürüyor

Kamil Koç ve Metro Turizm Elazığ seferlerinden ücret almayacak.

Kamil Koç otobüs şirketi sosyal medya hesabından yayımladığı paylaşım ile depremin vurduğu Malatya ve Elazığ için ücretsiz otobüs seferleri düzenleyeceğini duyurdu. 

2 gün boyunca düzenlenecek olan seferlerde ücretsiz bilet verilirken internet üzerinden alınan biletler için ise yasal zorunluluk olması nedeni ile 1 liralık ücret alınacağı duyuruldu. 

Yapılan açıklamada "Elazığ depreminde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.  Bu zorlu zamanımızda vatandaşarımızın yanında olmak için önümüzdeki 2 gün boyunca ücretsiz Malatya ve Elazığ seferlerimiz başlamıştır" denildi.

Ayrıca, "Kanuni zorunluluk gereği otogar ve internetten alınacak biletler için 1 TL bilet ücreti yansıtılacktır" ifadelerine yer verildi. 

METRO TURİZM ELAZIĞ VE MALATYA SEFERLERİ ÜCRETSİZ OLDU!  

Bir diğer ulaşım devi Metro Turizm'de sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu duyuru ile "Türkiye'nin her yerinden Malatyya ve Elazığı seferlerimizde gidiş dönüş biletlerimiz ücretsizdir.  Elazığ depreminde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır yaralılara acil şifalar dileriz" ifadelerine yer verildi.