Ünlü analist açıkladı: İşte 2021'de patlayabilecek 5 Altcoin

Ünlü analist açıkladı: İşte 2021'de patlayabilecek 5 Altcoin

DataDash kurucusu ve kripto analisti Nicholas Merten, 2021 süper altcoin döngüsünün başladığını söyledi ve patlama yapacağını düşündüğü beş altcoin’i açıkladı.

DataDash kurucus ve kripto analisti Nicholas Merten, 2021 süper altcoin döngüsünün başladığını söyledi ve patlama yapacağını düşündüğü beş altcoin’i açıkladı.

Yayınladığı yeni videoda Merten, en büyük ikinci kripto varlık olan Ethereum‘u (ETH) yükseliş modelinden çıktıktan sonra yakından izlediğini ifade etti.

Kripto stratejisti aynı zamanda ETH / BTC’ye de baktı ve parabolik koşunun devam ettiğini vurguladı. Merten’in grafiğine göre ETH / BTC şu anki değeri olan 0.035’ten 0.095’e çıkabilir.

Merten’in radarın giren bir başka kripto para da OMG Network (OMG). Analist OMG / BTC’nin muhtemelen dibe vurduğunu ve bu nedenle önemli direnç seviyesini aşmaya ve büyük kazançlar elde etmeye hazır göründüğünü vurguladı.

Merten’in listesindeki bir diğer kripto, merkeziyetsiz oracle platformu Chainlink (LINK). Merten’e göre LINK, Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans göstermeye hazırlanıyor.

Mertens’in listesindeki dördüncü kripto da Aave’dir. Analist, Aave’nin iki aylık süre içerisinde dibe vurduğuna inanıyor.

Merten’in listesindeki son kripto Tron (TRX). Merten büyük bir yükseliş ivmesinin oluşması için paritenin çıkması gereken kilit seviyeyi ifade etti.