Kızıl Goncalar dizisinin finalinde yaşanacaklar önceden sızdı! Seyirciler şaşkın

Kızıl Goncalar dizisinin finalinde yaşanacaklar önceden sızdı! Seyirciler şaşkın

Kızıl Goncalar dizisinin sezon finali, izleyicileri şaşırtacak olaylarla dolu olacak gibi görünüyor.

Kızıl Goncalar dizisinin heyecanla beklenen sezon finali öncesi sızan bilgilere göre, seyircileri büyük sürprizlerin beklediği anlaşılıyor. Dizinin hayranları, sezon finalinde yaşanacak gelişmelerle ilgili heyecanlarını gizleyemiyor. Özellikle sızan bilgilere göre, dizinin final bölümünde yaşanacak olaylar seyircileri şaşırtmaya aday.
 

Başrollerini Özcan Deniz ve Özgü Namal’ın paylaştığı Kızıl Goncalar dizisi ilk bölümünden itibaren ses getirdi. Her sahnesi dikkat çeken dizinin şimdilerde sezon finali heyecanı başladı.

Dizinin son bölümünde, Sadi Hüdayi ve Cüneyd arasındaki gerginlik tırmanırken, yeğeninin amcasını surlardan aşağı ittiği görüldü. Bu sırada Vahit, olay yerine gelerek duruma müdahil oldu.

Cüneyd, Affan'ın kendisini öldürme planından son anda kurtulmayı başardı. Zeynep'i kaçıran Naim, yeni bölüm fragmanında Mira'ya olanları anlattı.

GÖRÜNTÜLER İFŞA OLDU

10-sy1k.png
Bu yaşananların ardından sezon finali için heyecanlı bekleyiş başlarken sezon finali görüntüleri sosyal medyada ifşa oldu. Kamera arkası görüntüleri TikTok'ta paylaşıldı.

Görüntülerde dergahta bir ayaklanma olduğu görüldü. Sosyal medyada; 'Dergahta isyan çıkmış sanırım', 'Taş atıyorlar sanki Cüneyd'e', 'Dergahtakiler Cüneyd'e mi saldırıyor' gibi yorumlar yapıldı.

Kaynak: tv100

İlgili Haberler