AKP'de çatlak tescilli yandaşı da rahatsız etti: Kahpe çocukları...

AKP'de çatlak tescilli yandaşı da rahatsız etti: Kahpe çocukları...

Fatih Tezcan, Babacan'a yakın sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan videoya tepki gösterdi.

Yurt Haber Merkezi

Mustafa Kemal Atatürk ve cumhuriyet düşmanlığıyla bilinen sosyal medya programcısı Fatih Tezcan, AKP'li kadrolarca kurulacağı iddia edilen yeni partinin önderliğini üstleneceği iddia edilen Ali Babacan'a yakın sosyal medya hesaplarının, kendisinin de yer aldığı videolar paylaşması üzerine sert yorumlarda bulundu. 

Tezcan, videoyu alıntılayarak yaptığı paylaşımda "Siyaseten ve mesleki olarak hiçkimseye Eyvallah etmediği için çocuklarından 60 km uzakta oturmak zorunda kalan bir babaya "para pul için takla atan" diye iftira atacak kadar kahpe çocukları olabiliyorsanız, Babacan/Davutoğlu ekibi olarak daha çok küfür yersiniz, benden söylemesi" ifadelerini kullandı. 

AKP iktidarı leyhine sosyal medya ve Youtube gibi kanallarla yayın yapan Tezcan, son günlerde Mustafa Kemal Atatürk'e yönelik hakaret içeren sözler sarfetmesiyle gündeme gelmişti. 

Tezcan'ın sert sözlerle karşıladığı paylaşımda, kendisinin ve Hilal Kaplan'ın görüntülerinin göründüğü esnada videonun fon müziğinde "Para, pula, mülke takla atanlar" ifadesi geçiyor. 

İşte o video: