'Başbuğ'un yerine Erdoğan dönemi

'Başbuğ'un yerine Erdoğan dönemi

MHP Antalya İl Başkanlığı'nın Korkuteli'nde düzenlediği bayramlaşma şenliğinde, alana Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli'nin posterleri asıldı. MHP'nin efsane lideri Alparslan Türkeş'in ise posterine yer verilmedi.

MHP'nin program ve toplantılarında Atatürk ve Devlet Bahçeli posterleri ile birlikte yer alan Alparslan Türkeş posterinin yerini Erdoğan'ın posteri aldı.

MHP Antalya İl Başkanlığı'nın Korkuteli'nde düzenlediği bayramlaşma şenliğinde MHP'nin efsane lideri ve Ülkücü Hareket'in Başbuğ'u Alparslan Türkeş'in posterine yer verilmedi.

AKP ile Saray ittifakının kurulmasının ardından MHP'nin etkinliklerinde, AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın posterleri de kullanılırken, partinin kurucusu ve efsanevi lideri Alparslan Türkeş posterleri asılmamaya başlanmıştı. Bu duruma son örnek Antalya'da yaşandı. MHP Antalya İl Başkanlığının Korkuteli Taşkesiği Mahallesi'nde dün düzenlediği ve milletvekillerinin de katıldığı bayramlaşma şenliğinde Erdoğan'la Bahçeli posterleri yan yana yer alırken, Alparslan Türkeş'in posterinin asılmaması dikkati çekti.