Beklenen mesaj geldi: Erdoğan AKP'yi neye çağırdı?

Beklenen mesaj geldi: Erdoğan AKP'yi neye çağırdı?

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Erdoğan, "İnşallah dört yıl sonraki seçimlere kurulduğu günkü heyecanlıyla bambaşka bir AK Parti olarak çıkacağız. Kendimizi sürekli yenileyerek daha da güçlendireceğiz" dedi.

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Uzun süredir AKP içerisinde dönen değişim tartışmalarına da değinen Erdoğan, "Sizlerden hiç vakit kaybetmeden şehirlerinize döner dönmez partimize gönül vermiş kardeşlerimize ulaşmanızı istiyorum" dedi. 

Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkan kısımlar şu şekilde:

-AK Parti olarak bir önceki seçime göre kazandığımız ve kaybettiğimiz yerler oldu. Hepsinin değerlendirmesini yaptık.

-İnşallah dört yıl sonraki seçimlere kurulduğu günkü heyecanlıyla bambaşka bir AK Parti olarak çıkacağız. Kendimizi sürekli yenileyerek daha da güçlendireceğiz.

-İhtirasları, hırsları veya kifayetsizlikleri yüzünden yollarını kaybedenleri bir kenara bırakacak olursak bir nesil siyasette yetiştirdik.

-Sizlerden hiç vakit kaybetmeden şehirlerinize döner dönmez partimize gönül vermiş kardeşlerimize ulaşmanızı istiyorum. Bu kardeşlerimizin gönüllerini almanızı, dertleri ve sıkıntılarına çözüm aramanızı istiyorum. Daha da önemlisi aranızdaki bağı kopartmamanızı istiyorum.

-Göreve geldiğimizde evinde arabası dahi olmayan benim halkım benim vatandaşım bugün bırakın bir arabayı birçok yerlerde bir araba iki araba evlerimizde var.