Kılıçdaroğlu saldırıya uğradığı yerde!

Kılıçdaroğlu saldırıya uğradığı yerde!

Kılıçdaroğlu, 25 Ağustos 2016 tarihinde Artvin'in Şavşat ilçesi Yanıklı köyü yakınında PKK’lı teröristlerce saldırıya uğradığı yerde incelemede bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 25 Ağustos 2016 tarihinde Artvin'in Şavşat ilçesi Yanıklı köyü yakınında PKK’lı teröristlerce saldırıya uğramıştı. Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna yapılan saldırıda bir jandarma eri şehit olmuştu. CHP lideri bugün aynı bölgeye giderek inceleme de bulundu.

Rize ve Artvin’deki CHP’li belediyelere kutlama ziyaretleri için dün bölgeye gelen Kılıçdaroğlu, 3 yıl önceki saldırıda şehir olan Jandarma Er Fatih Çaybaşı için Off-Road Kulübü tarafından yapılan çeşmeden su içti ve Çaybaşı’nın isminin yer aldığı yazıyı eliyle yıkayarak temizledi.

Bölgede bir süre inceleme yapan Kılıçdaroğlu, daha sonra Havva Civelek isimli yaylacı kadın ile sohbet etti. Yaylacı Civelek, Kılıçdaroğlu’nu görünce, “Seni hep televizyonlarda görüyordum. İlk defa yakından görüyorum. Aynıymışsın” dedi. Kılıçdaroğlu daha sonra belediye ziyareti için Şavşat’a hareket etti.