Reisçilikten istifa eden yazardan bomba yorum: CHP-İyi Parti iki sene sonra...

Reisçilikten istifa eden yazardan bomba yorum: CHP-İyi Parti iki sene sonra...

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verdiği destekle bilinen yazar Ömer Turan, erken seçime ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a verdiği destekle bilinen yazar Ömer Turan, sosyal medya hesabından dikkat çeken açıklamalar yapmaya devam ediyor. Bir süredir AKP'ye muhalif açıklamalarıyla gündeme gelen Turan bugün hem Erdoğan'ı eleştirdi, hem de erken seçime ilişkin dikkat çeken bir iddiada bulundu. Turan, "CHP başta türban olmak üzere AK Parti'nin elinden tüm kozlarını tek tek alıyor.CHP, müthiş akıllı hamleler yapıyor. Bu gidişle Türkiye, 2 sene sonra, CHP-İYİ Parti iktidarını görecek gibi. AK Parti hata üzerine hata yaparken, CHP yükseliyor" dedi.

Ömer Turan bu açıklamasının ardından gelen yorumlara da tepki gösterdi. Turan, "Eyyy İslamcılar, bu CHP o CHP değil, bu CHP müthiş akıllı işler yapıyor. Bu CHP sizin hatalarınız, muhafazakâr ve mütedeyyin insanların oylarıyla birinci Parti olmaya doğru yürüyor. Hemen saldırmayın, bu bir temenni degil analizdir, Bakın iki sene öncesinden söylüyorum" dedi.