VİDEO | Binali Yıldırım: Seçim sonucu açıklanırken...

VİDEO | Binali Yıldırım: Seçim sonucu açıklanırken...

Memleketi Erzincan'da vatandaşlarla bir araya gelen Binali Yıldırım, kendisine hediye edilen bakıra işlenmiş çatık kaşlı bir portresi için "Ya ben böyle çatık kaşlı mıyım. Bu herhalde seçim sonucu açıklanırken yapılmış" dedi.

AKP'nin yenik adayı ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak için geldiği memleketi Erzincan'da piknik yapan vatandaşlarla bir araya geldi, bakırcı esnafını ziyaret etti.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere memleketi Erzincan'a gelen Yıldırım, Ergan Dağı Kayak Merkezi'nde piknik yapan vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla çay içip, sohbet eden Yıldırım, daha sonra ise şehir merkezinde bulunan Yeraltı Çarşısı'ndaki bakırcı esnafını ziyaret etti.

Bakırcılarla sohbet eden Binali Yıldırım, burada bakır işlemeyi de ihmal etmedi. Hemşehrileri ile bol bol fotoğraf çektiren Yıldırım’a ayrıca bir bakır ustası ve ressam olan Yusuf Babaoğlu tarafından çizilen portresi hediye edildi.

Portrenin çatık kaşlı olduğunu gören Yıldırım, "Ya ben böyle çatık kaşlı mıyım. Bu herhalde seçim sonucu açıklanırken yapılmış” sözleriyle yanındakileri güldürdü.

İşte o görüntüler: