'Yeni parti' dedikleri yoksa bu mu? 'Bizi sessizce terk ediyorlar'

'Yeni parti' dedikleri yoksa bu mu? 'Bizi sessizce terk ediyorlar'

Sosyal medyada 'Yeni İnsan Partisi' ismiyle faaliyet yürüten bir hesap, kendisini takip eden kullanıcılara, "Aramıza hoşgeldin" mesajı göndererek, ilginç ifadeler kullanıyor.

Yurt Haber Merkezi

Twitter ağırlıklı olmak üzere, sosyal medyada Yeni İnsan Partisi ismiyle paylaşımlarda bulunan ve 'troll' olduğu tahmin edilen bir hesap, kendisini takip eden sosyal medya kullanıcılarına ilginç bir mesaj gönderiyor. Gönderdikleri mesajda "Partileşme sürecimizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz" diyen hesap, "Takip ederek verdiğiniz destekten vazgeçerseniz, lütfen bilgi verin" diyerek, takipten çıkmadan önce, kendilerine bilgi verilmesi temennisinde bulunuyor. 

Son zamanlarda parti kurmanın 'moda' olduğu ülkemizde, kimler tarafından oluşturulduğu bilinmeyen bu sosyal medya grubu, gönderdiği mesajda "Çünkü en çok yan yana yürüdüğümüzü zannettiklerimizin bizi sessizce terk etmelerinden kaybediyoruz" gibi komik ifadelere de yer veriyor. 

İşte o mesaj: 

Sayın...,
Partileşme sürecimizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu üyelik anlamına gelmemektedir ki, henüz kurulmuş bir parti değiliz. Katkılarınızla yol alarak "Yeni İnsan"a ulaşma yolculuğumuzda, üretken birliktelikler dileriz. Takip ederek verdiğiniz destekten vazgeçerseniz, lütfen bilgi verin. Çünkü en çok yan yana yürüdüğümüzü zannettiklerimizin bizi sessizce terk etmelerinden kaybediyoruz. Bizimle bu yolculuğu yürümeye karar verirseniz de, gerçek yaşamınızdaki ve sosyal medyadaki çevrenizi bizden haberdar etmenizi dileriz. Sevgi ve saygılarımızla...