Acun Ilıcalı o soruları cevapladı

Acun Ilıcalı o soruları cevapladı

Acun Ilıcalı Survivor 2016 ile ilgili merak edilen soruları sosyal medya hesabı üzerinden yanıtladı.

Survivor 2016 ile ilgili merak edilenleri sosyal medya hesabı üzerinden açıklayan Acun Ilıcalı, hayranlarından gelen binlerce soru arasından seçtiklerini farklı zamanlarda yanıtlayarak sosyal medya hesabından paylaşıyor. Ilıcalı, bu tarz bir paylaşımı kısa süre önce yine hesabı üzerinden gerçekleştirdi ve merak edilen soruları yanıtladı. İşte Acun Ilıcalı’nın adada sigara içilmesi olayından, oyun sonuçlarının önceden açıklanmasına kadar merak edilen pek çok soruya verdiği yanıtlar:

Damla'ya ayrıcalık yapıldığı ve yakın çevrenizle daha önceden tanışıklığı olduğu söyleniyor, bu konuyla ilgili açıklama yapar mısınız?

Cevap: Bu tarz iddialar açıkçası çok komik. Öncelikle Survivor'da Ünlüler takımında yarışan hemen her yarışmacıyı önceden tanıyorum ama bu ayrıcalık yapmama asla sebep olamaz. Konu iş olduğu zaman herkes benim için eşittir. Ne benim ne de herhangi bir yakınımın Damla ile önceden bir tanışıklığı yoktur. Bu tür art niyetle çıkarılan dedikodulara bizim gibi siz de gülüp geçin.

Sosyal medyada oyun sonuçlarını önceden öğreniyoruz ve bu da heyecanımızı kaçırıyor. Bu konuda önlem alamaz mısınız?


Cevap: Dünyanın her yerinde başarılı bir işten nemalanmaya çalışan fırsatçı ve art niyetli insanlar vardır, buna maalesef alıştık artık. Bizim ekibimizde 500 kişi çalışıyor. Ekip dışından, bir takım kötü niyetli insanlar bazı bilgileri içeriden bir şekilde öğrenip ticari amaçla kullanabiliyor. Bunun adı tabii ki hırsızlıktır.
Bu tip asalaklar her zaman olacaktır ama benden bir uyarı, bundan sonra o hesaplarda bol bol yalan okursunuz.

Damla sigaraya nasıl ulaştı?


Cevap: Oyun çekimlerinde Dominikli ve Arjantinli çekim ekipleri de bulunuyor. Yarışmacılar da çekim sırasında oyun alanında vakit geçiriyorlar. Survivor'da önceki senelerde de yarışmacıların aşırı derecede aç kalıp zorlandıkları ve oyun alanındaki çöpleri karıştırdıkları zamanlar oldu. Bu sene Nagihan, Efecan, Serkay ve İbrahim de benzer girişimlerde bulundular ve uyarıldılar. Damla ise 3-4 izmariti adaya taşımış ve içerken kameralara yakalandı. Bu olayda kendisi uyarıldı ve o da üzülüp özür diledi. Survivor'daki yarışmacıların ne kadar zor şartlarda yaşadıklarını bildiğim için bu konularda arkadaşlara çok sert uyarı yapmaya gerek duymuyorum. Sonuçta 4 ay aç kalıyorlar, 15-20 kilo veriyorlar, konuya biraz da insani yönden bakmak lazım bence.