Acun Ilıcalı'dan Uğur Yılmaz Deniz hakkında yeni açıklama

Acun Ilıcalı'dan Uğur Yılmaz Deniz hakkında yeni açıklama

Acun Ilıcalı, Masterchef yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz'in diskalifiyesini reyting malzemesi yapmadıklarını, yarışmacıya kendisini ifade etmesi için imkan tanıdıklarını belirterek, "Uğur bu yaklaşımımızın farkında ve bizzat bana teşekkür etti" dedi.

TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, Masterchef Uğur Yılmaz Deniz'in diskalifiyesini reyting malzemesi yapmadıklarını, yarışmacıya kendisini ifade etmesi için imkan tanıdıklarını belirtti. Deniz Zeyrek'in Sözcü gazetesinde yayımlanan yazısını da konu edinen Ilıcalı, "Bir yazıya 3 yalan ve 1 iftara sığdırabilmek gerçekten büyük başarı, tebrikler. Tabii inandırabilirsen" dedi.

Acun Ilıcalı'nın Twitter hesabından yaptığı açıklama şöyle:

Diskalifiyeden sonra 10 gün daha çekim yaptınız. YALAN! Canlı yayında elediniz. YALAN! MasterChef Türkiye çekimler gerçekleştikten birkaç gün sonra izleyiciyle buluşuyor, canlı yayınlanan bir program değil, izleyicimiz de bunu bilir.

Yayında gerçekleşen diskalifiye anını reyting malzemesi yapmadık, aksine yayında kendini ifade edip kalıcı hasar görmemesini sağladık. Uğur bu yaklaşımımızın farkında ve bizzat bana teşekkür etti.

Belediyeler arasında parti ayrımı yapıyorsunuz, farklı ücretler alıyorsunuz. İFTİRA! Hiçbir zaman belediye ayrımı yapmadık ve yapmayız. Bir yazıya 3 yalan ve 1 iftara sığdırabilmek gerçekten büyük başarı, tebrikler. Tabii inandırabilirsen...

Hukuki haklarımızı sonuna kadar kullanacağız. Siz kininizi kusmaya devam edin, biz çalışmaya devam edeceğiz. İzleyicilerimize de belirtmek isterim ki, bir genç eskiden yaptığı hataları nedeniyle toplumdan linç yemek üzereyken onun hayatı boyunca yaşayacağı mağduriyeti engelledik.

Bunu sağlamak yaşadığımız iftira kampanyasına değer. Sevgiler...