" type="video/mp4" />

"Aldatan kadın mısınız?" sorusuna Pınar Altuğ'dan sarsıcı cevap

Jülide Ateş, bu haftaki 40’taki konuğu Pınar Altuğ Atacan'dı. Ateş, Pınar Altuğ’a sorduğu “Pınar Altuğ aldatan kadın mı?” şeklindeki sorusuna “Sana ne” yanıtını aldı.

Jülide Ateş, bu haftaki 40’taki konuğu Pınar Altuğ Atacan'dı. Ateş, Pınar Altuğ’a özel hayatıyla ilgili sorular yönelttiği sırada konuyu ilk evliliğine getirdi. Konu hakkında “Pınar Altuğ aldatan kadın mı?” şeklinde bir soru yöneltince Altuğ'dan sert bir şekilde “Sana ne” yanıtını aldı.

İşte, aralarında geçen o diyalog:


Jülide Ateş: "Pınar Altuğ aldatan kadın mı?"

Pınar Altuğ Atacan: "Sana ne ya da kime ne? Neden böyle bir açıklama yapma ihtiyacım var? Ben ilk kocamla evlenirken ‘niye seviyorsun’ diye sordunuz mu? Boşanırken niye soruyorsunuz? Üstelik de boşanan benim! Hayatımın hiçbir döneminde beraberliklerimle ilgili çok açıklamalar yapan kadın olmadım. Evlendiğim zaman niye evlendin diye kimse sormadı, boşanırken sorma hakkı oldu. Biliyorsun bu bizim çok sevdiği bir şeydir. Evlenirken niye evleniyorsun diye sormaz ama, çocuğu ne zaman yapacaksın, o mu oldu diye sorar, bu mu diye sorar. Kaldı ki ben birinin yuvasını mı bozmuşum. Ben kendi evliliğimden vazgeçtim. Dolayısıyla bu beni ve onu ilgilendirir. Acayip olanı ise ne o, ne ben hiç açıklama yapmadık. Herkes konuştu! Konuşmaya istedikleri gibi deva edebilirler, biz ne yaşadığımızı biliyoruz. Hele üzerinden 17 sene geçmiş ve 14 senedir başka bir adamla beraberim, evliliğim var, çocuğum var, tekrar geriye dönüp bunları konuşmak gereksiz ve saçma."