Aleyna Tilki'ye yapılan 'cinsel içerikli' yorumlar ailesini çıldırttı

Aleyna Tilki'ye yapılan 'cinsel içerikli' yorumlar ailesini çıldırttı

Türkiye'de ünlü olmak çok zor zanaat! Şarkıcı Aleyna Tilki'nin sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafların altına takipçilerinin yazdığı cinsel içerikli ve küfürlü paylaşımlar okuyanların yüzünü kızartıyor. Bu durumun Aleyna Tilki'yi ve ailesini de çok rahatsız ettiği, özellikle baba Mehmet Bey'in çok öfkelendiği öğrenildi

18 yaşına giren şarkıcı Aleyna Tilki, şöhret merdivenlerini hızla tırmanmaya devam ederken, paylaşımları ve yaptıklarıyla da magazin gündemini belirliyor. Yetenek Sizsiniz programında söylediği şarkıyla ünlenen Tilki, Instagram hesabında sık sık paylaşım yapıyor.
Yaptığı her paylaşım binlerce beğeni alan Tilki’ye takipçilerinin yazdığı yorumlar da dikkat çekiyor. Ancak öğrenilenlere göre Tilki’ye yapılan küfür ve cinsel içerikli yorumlar hem Tilki’yi hem de ailesini aşırı derecede rahatsız etmeye başlamış. Ancak bir popüler figür olarak sosyal medya kullanıcısı olmanın zorunluluğunu çok iyi bilen Tilki, şimdiye kadar bu tip yorumlara bir önlem alamadı.
Özellikle Tilki’nin babası Mehmet Bey’in kızına yönelik küfürlü ve cinsel içerikli paylaşımlardan çok rahatsız olduğu da öğrenildi.

İŞTE O KÜFÜR, HAKARET VE CİNSEL İÇERİKLİ PAYLAŞIMLARDAN BAZILARI: