Ali Erkazan'dan Seda Sayan paylaşımına küfürlü yorum!

Ali Erkazan'dan Seda Sayan paylaşımına küfürlü yorum!

Oyuncu Ali Erkazan, kendisinden 25 yaş küçük şarkıcı Çağlar Ökten ile 3.5 ay önce hayatını birleştiren ve özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Seda Sayan'la ilgili paylaşıma sert bir tepki gösterdi.

59 yaşındaki şarkıcı Seda Sayan, 7’inci evliliğini yaptığı kendisinden 25 yaş küçük müzisyen eşi Çağlar Ökten'in sahnesini kayınvalidesi ve kayınpederiyle birlikte izlemeye gitti. Seda Sayan, eşinin konserinde 'Hicom' diye hitap ettiği kayınvalidesi Hicran Ökten ile karşılıklı göbek attı. Konser boyunca yerinde durmaya Seda Sayan'ın kayınvalidesinin genç görüntüsü dikkat çekti.

"CANIM HİCO'M"

Mersin’de yaşayan kayınvalidesi ile eşi Çağlar Ökten'i izlemeye giden Seda Sayan, bir video paylaştı ve Hicran Hanım'a neden "Hicom" deiye hitap ettiğini açıkladı: Bana kızıyorsunuz ama kızmayın. Kayınvalidemin adı Hicran çocukları ona 'Hico' diyor.

Ali Erkazandan Seda Sayan paylaşımına küfürlü yorum

ALİ ERKAZAN'DAN SEDA SAYAN'A KÜFÜRLÜ YORUM!

Seda Sayan'ın kayınvalidesiyle birlikte çekilen görüntüleri sosyal medyada geniş yer buldu. Bir Instagram sayfasında Seda Sayan ve kayınvalidesi Hicran Ökten'in görüntüleri paylaşıldı. Oyuncu Ali Erkazan ise o görüntülere şoke eden bir yorumda bulundu. Seda Sayan'ın sürekli aşk hayatıyla gündeme gelmesine sinirlenen Ali Erkazan, ''Ya bi s.... git hayatımızdan'' yorumunda bulundu. Ünlü oyuncu yaptığı yorumla görenleri şoke etti.

seda-sayan-bEMx