Angelina Jolie'den şok itiraf! Brad Pitt şiddet uyguluyormuş

Angelina Jolie'den şok itiraf! Brad Pitt şiddet uyguluyormuş

Çetrefilli boşanma davası sürecinde Angelina Jolie, Brad Pitt hakkında şiddet iddiasıyla gündeme bomba gibi oturdu.

Başrollerini üstlendikleri Bay ve Bayan Smith filminin setinde tanışıp 2014'te evlenen ve 2 yıl sonra da ayrılık kararı alan Angelina Jolie ve Brad Pitt arasındaki sular durulmuyor.  The Sun gazetesinin haberine göre; 45 yaşındaki Jolie mahkemeye, Pitt'in ilişkileri boyunca kendisine şiddet uyguladığını ifade etti. Ünlü oyuncunun, bununla ilgili belgeler de sunduğu öne sürüldü.


 
Belgelerin detayları bilinmese de, Angelina Jolie'nin kanıtları olduğu ve çocuklarının da ona tanıklık etmeye istekli olduğu belirtildi. Jolie aynı gün henüz reşit olmayan çocuklarının ifadesinin alınabilmesi için de bir dilekçe verdi.

Çiftin evlat edindikleri Maddox, Pax ve Zahara dışında Shiloh, Knox ve Vivienne adlı 3 biyolojik çocuğu var. Maddox 19, Pax 17, Zahara 16, Shiloh 14, ikizler Knox ve Vivienne de 12 yaşında.

Pitt’in, en büyük evlatlık oğulları Maddox’la içkili bir haldeyken kavga ederek ona şiddet uyguladığı, Jolie’nin de boşanma kararını bu olay sonrası aldığı iddia edilmişti. 5 yıl önce ayrılan Jolie ile Pitt, 2019'da resmi olarak yollarını ayırdığı biliniyordu.