Arap turist isyanı: Ben de 40 liraya soğuk soğuk ayran içtim

Arap turist isyanı: Ben de 40 liraya soğuk soğuk ayran içtim

"Jennifer Lopez için o kadar para vermem, biletler yurt dışında o kadar pahalı değildi..."

Manken ve sunucu Çağla Şıkel, Bodrum’da bir mekanda içtiği ayrana 40 TL verdiğini söyleyerek, "Neden bu kadar pahalı?' diye sordum. Arap turistler alkol tüketmediği için soğuk içsinler diye fiyatları yükseltmişler. Ben de 40 liraya soğuk soğuk ayran içtim" diye konuştu.

Sözcü’den Emre Çevik’in haberine göre, her sene yaz tatilini Bodrum’da geçiren Çağla Şıkel, bu sene fiyatlardan dert yandı. Bir mekanda ayrana 40 TL ödediğini söyleyen Şıkel, fiyat artışı Arap turistlere bağladı.Normal bildiğiniz bir ayrana 40 TL verdim. ‘Neden bu kadar pahalı?’ diye sordum. Arap turistler alkol tüketmediği için soğuk içsinler diye fiyatları yükseltmişler. Ben de 40 liraya soğuk soğuk ayran içtim” diye konuştu.

Çağla Şıkel, dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’in Antalya’da verdiği konserin 7 bin ile 300 bin TL arasında değişen bilet fiyatları hakkında konuştu. Şıkel, “Siz iki saat için 300 bin TL verir miydiniz? sorusuna “40 liraya ayran içtim sitem ettim. O karar para vermem tabii ki. Yurt dışında izledim. O kadar pahalı değildi. 1200 liraya yakındı. Buraya geldiği için birilerinin onun parasını ödemesi lazım. Onlar da maalesef biz oluyoruz.” şeklinde yanıt verdi.