Artık Türkiye'de yaşamayacaklar

Artık Türkiye'de yaşamayacaklar

Son dönemlerde Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftinin sık sık Londra’dan fotoğraf paylaşması dikkat çekiyordu. Ünlü çiftin artık Türkiye’de yaşamayacakları iddia edildi. İşte konuyla ilgili detaylar..

Binbir Gece ve Vatanım Sensin dizileriyle isimlerini Türk dizi sektörüne yazdıran ünlü oyuncular Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, yaşamlarında radikal bir değişikliğe imza attı. Ali Ergenç, Han Ergenç ve Leyla Ergenç adında üç çocuğu bulunan çift, bir süredir ekranda yer almıyordu. Son olarak 'Babil' dizisinde yer alan Ergenç, daha sonra pandemi nedeniyle setlere ara verdi.

berguzar-korel-ve-halit-ergenc-ciftinden-flas-2-14692644-o.jpg

LONDRA'DA YAŞAYACAKLAR
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in sosyal medyada İngiltere'nin başkenti Londra'dan paylaştığı fotoğrafların sırrı da çok geçmeden ortaya çıktı. Ünlü çiftin, Londra'dan bir ev satın aldığı öğrenildi. İkilinin projeleri olmadığı dönemde üç çocuğuyla birlikte Londra'da yaşayacağı iddia edildi.

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'ten radikal karar! Artık Türkiye'de yaşamayacaklar

berguzar-korel-ve-halit-ergenc-ciftinden-flas-3-14692644-o.jpg

SET OLDUĞU ZAMAN GELECEKLER
İkili, set olduğu zaman İstanbul'a gelip, kamera karşısına geçecek. Korel, son günlerde Instagram'dan sık sık Londra'dan çektirdiği fotoğrafları yayınlıyor.