Aşk-ı Memnu filminde Behlül'ü kimin canlandıracağı belli oldu

Aşk-ı Memnu filminde Behlül'ü kimin canlandıracağı belli oldu

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en efsane dizileri arasında bulunan Aşk-ı Memnu, ekranlarda film olarak tekrardan yer almaya hazırlanıyor. Bihter rolünü Farah Zeynep Abdullah canlandıracak. Behlül rolünü kimin canlandıracağı ise merak konusu oldu.

Aşk-ı Memnu ekranlara bir kez daha damgasını vurmaya hazırlanıyor. Dizi olarak izleyicilerin karşısına geçtiğimiz yıllarda sunulan bu eser, şimdi ise film olarak izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

Netflix'te yayınlanacağı bilinen ve çekimlerini TAFF Pictures'in üstlendiği Aşk-ı Memnu filminde "Bihter" karakterini canlandıracak isim Farah Zeynep Abdullah oldu.

Önümüzdeki aylarda set çekimlerine başlanacak olan Aşk-ı Memnu filmi için diğer karakterleri kimlerin canlandıracağı ise birçok kişi tarafından merak ediliyor. Birsen Altuntaş'ın aktardığına göre; Behlül rolü için düşünülen isimler arasında Ekin Koç, Serkan Çayoğlu, Tolga Sarıtaş, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Halit Özgür Sarı, Boran Kuzum ve Deniz Can Aktaş var. Yapılacak deneme çekimleri doğrultusunda filmde Behlül karakteri olarak kimin rol alacağı belirlenecek.

behlül