Aşk pozu açıklaması

Aşk pozu açıklaması

Murat Boz'un eski eşi Eliz Sakuçoğlu 1 yıldır modacı Beran Benan ile aşk yaşıyor. Sakuçoğlu'nun instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf ise çok konuşulmuştu. Stil danışmanlığı ve menajerlik yapan Eliz Sakuçoğlu o fotoğrafla ilgili ilk kez konuştu.

Murat Boz'un uzun yıllar menajerliğini de yapan eski eşi Eliz Sakuçoğlu, sevgilisiyle fotoğraf çektirip Instagram'a koymuştu. Altına da 'Seviyorum' yazmıştı. Çok konuşulan o fotoğrafla ilgili Eliz Sakuçoğlu ilk kez konuştu.

Eliz Sakuçoğlu, Şamdan'ın "Instagram'da sevgilinizle çok samimi bir fotoğraf paylaştınız ve çok konuşuldunuz. O tarz fotoğraf paylaşımlarına devam edecek misiniz?" sorusunu şu sözlerle cevapladı:

 "DUYGULARIMI UÇTA YAŞAYAN BİR KADINIM"

İster inanın, ister inanmayın; o fotoğrafı paylaşırken ne çok konuşulmak gibi bir amacım vardı, ne de özellikle verilmiş bir poz veya çekimdi. Ben tüm duygularını, en uç noktada yaşayan bir kadınım. Bundan da hiçbir zaman suçluluk duymadım. Aksine herkesi böyle yaşamaya ikna etme gibi de bir çabam oldu hep. Ne var ki şu hayatta aşktan daha güzel bir şey yok. 'Aşkın yerini sevgi alır' veya 'Aşk biter sevgi başlar' tezlerine karşı olan biriyim ve hiçbir şekilde bunun doğruluğuna inanmıyorum. Bir ömür geçse de sevdiğiniz kişiye ilk günkü gibi aşık olabilirsiniz. Bu tamamen sizin elinizde. Her gün mutlu olmayı seçmek sizin elinizde.