Aşkın Kıyameti'nin Lidyası Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında ve nerelidir?

Aşkın Kıyameti'nin Lidyası Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında ve nerelidir?

Netflix'te yayınlanan Aşkın Kıyameti isimli filmde Lidya karakteri en çok araştırılanlar arasında yer aldı. Peki Lidya karakterine can veren oyuncu Pınar Deniz kimdir, nereli ve kaç yaşındadır?

Netflix'te yayınlanan BKM imzalı Aşkın Kıyameti filmi kısa sürede binlerce platform kullanıcısı tarafından izlendi ve büyük beğeni topladı. Filmdeki karakterler de gösterime girer girmez araştırılmaya başlandı.

ekran-goruntusu-2022-06-23-162145.jpg

Aşkın Kıyameti filminin başrol oyuncularından Lidya karakterine can veren Pınar Deniz'in kim olduğu ise merak konusu oldu.

PINAR DENİZ KİMDİR?

Pınar Deniz, 4 Kasım 1993 tarihinde Adana'da dünyaya gözlerini açtı. 28 yaşındaki güzel oyuncu aslen Mardinli. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyan ancak mezun olamayan güzel isim, çocukluğundan beri oyuncu olma hayalleri kurmuş ve nihayetinde amacına ulaşmıştır. Pınar Deniz, oyunculuk eğitiminin yanı sıra dans dersleri de alarak kendisini geliştirmişti. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Evrim karakteri ile Sil Baştan dizisinde yaşayan Deniz, asıl çıkışını Vatanım Sensin isimli dönem dizisi ile yapmıştır.

dgimwb5waaijvvt.jpg