Aydemir Akbaş'tan ölüm haberlerine tepki

Aydemir Akbaş'tan ölüm haberlerine tepki

Usta sanatçı Aydemir Akbaş, kanser olduğunu açıkladıktan sonra hakkında çıkan ölüm haberlerine tepki gösterdi.

Kanser olduğunu duyuran sanatçı Aydemir Akbaş, hakkındaki ölüm haberlerine tepki gösterdi. 

Aydemir Akbaş, "Böyle hassas bir durumda öldü, yoğun bakımda gibi haberlere itibar etmeyin" dedi.

Akbaş geçen günlerde sosyal medya hesabından kansere yakalandığını duyurmuş ve şu ifadeleri kullanmıştı:

"Herkese merhaba. Yaklaşık 15 günlük tetkiklerin ardından kanser olduğum netleşti. 10 sene önce de benzer şekilde olmuş ve atlatmıştım. Tedavim Sn. Dursun Buğra kontrolünde başladı. Şu an kendimi gayet iyi hissediyorum, umarım böyle hissetmeye devam eder ve tekrar atlatırım. İlk benden duyun istedim, şimdilik yazmaya ve çalışmaya devam… Sevenlerime, yakınlarıma selamlar sevgiler."

Aydemir Akbaş, kanser olduğunu duyurmasının ardından hakkında iddialar ortaya atılmıştı. Akbaş, çıkan iddialara ilişkin açıklama yaptı.

"Herkes arıyor, yakınlarım merak ediyor, üzülüyor. Böyle hassas bir durumda öldü, yoğun bakımda gibi haberlere itibar etmeyin" diyen Akbaş, paylaşımında şöyle konuştu:

"Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın diye durumumu sosyal medyada açık açık anlattım. Tedavim henüz başlamadı. En uygun ilaç aranıyor. O ilaç bulunduğu takdirde 5-6 seans kemoterapi yapılacak. Sapasağlam ayaktayım. Geçen sefer de gırtlak kanserini yenmiştim. Bende hem Arnavutluk hem de Lazlık var, inadım inat kanseri yeneceğim."