Aysun Kayacı: "Hakan Ural'la benim oyum bir mi şimdi?"

Hakan Ural'ın Kanal İstanbul ve Montrö yorumu sosyal medyada büyük tepki çekti. Ural'a tepki gösterenlerden biri de Aysun Kayacı oldu. Kayacı, Twitter hesabında "Hakan Ural'la benim oyum bir mi şimdi?" ifadesinde bulundu.

Eski manken ve oyuncu Aysun Kayacı daha önce "Dağdaki çobanla benim oyum bir olamaz" diyerek sansasyon yaratmıştı. Hakan Ural'ın Montrö sözleşmesi ve Kanal İstanbul ile ilgili cümleleri gündeme geldi. Aysun Kayacı da sosyal medya üzerinden bu konuda bir paylaşım yaparak yeni bir tartışma konusunu başlattı.

Kayacı, sosyal medya hesabı Twitter'dan kendisiyle özdeşleşen bir sözü Hakan Ural için kullandı. Kayacı, "Hakan Ural'la benim oyum bir mi şimdi?" dedi ve bu tweet on binlerce beğeni aldı.

 

uh.png

 

HAKAN URAL NE DEMİŞTİ?
Hakan Ural yayında "Montrö yapıldığında boğazlardan 3000 gemi geçiyordu, Bugün bu rakam 50.000'i, 2023 de bu rakamın 86.000'i geçmesi bekleniyor. Ve tek kuruş para alamıyoruz, denetleyemiyoruz. 8 Milyar dolar üstü kaybımız var." dedi.

Arkasından Kanal İstanbul'u yabancı büyük devletlerin de istemediğini savundu. Kanal İstanbul'la birlikte ülkenin gelirlerinin artacağını da belirtti.