Banu Ilıcalı'nın düğününde ünlüler şıklık yarışına girdi

Banu Ilıcalı'nın düğününde ünlüler şıklık yarışına girdi

Acun Ilıcalı'nın 26 yaşındaki büyük kızı Banu Ilıcalı evlendi, düğüne akın eden ünlüler şıklık yarışına girdi.

Hadise, Burcu Esmersoy, Öykü Serter ve daha pek çok ünlü ismin katıldığı gecede adeta şıklık yarışı yaşandı. En iddialı görünümleriyle geceye katılan ünlülerin tercihi ağırlıklı olarak göğüs dekoltesinden yana oldu. İşte Acun Ilıcalı’nın kızı Banu Ilıcalı’nın düğününe gelen ünlülerin görünümleri…

Tülin Şahin
Katıldığı her davette şıklığı ile adından söz ettiren model Tülin Şahin, düğün davetine beyaz ve nar çiçeğinden oluşan floral desenli, ChiaraBoni LaPetiteRobe imzalı balık kesim bir elbise ile katıldı.  Saçlarının doğal dalgasını ön plana çıkan Şahin, makyajını da yine nude tonlarında tercih etti. Elbisesini Ralph Lauren çantasıyla tamamlayan ünlü model, zarif şıklığı ile gecenin parlayan isimlerinden biri oldu.

Burcu Esmersoy
Ünlü tasarımcı Tuvana Büyükçınar imzalı, yeşil püsküllü elbisesini gold ayakkabılarıyla tamamlayan Burcu Esmersoy, tüm ihtişamıyla düğünde yerini aldı.

Öykü Serter
TV8’in sevilen sunucusu Öykü Serter, yerlere kadar uzanan, derin göğüs dekolteli bir elbise ile katıldı. Nedret Taciroğlu tasarımı gümüş rengi elbisesini yine aynı tonlarda beline bağladığı kurdela ile tamamlayarak gecede adeta parlayan Serter, stiliyle bütünleşen ve uzun yıllardır görmeye alışık olduğumuz yoğun göz makyajından bu sefer de vazgeçmedi.

Emina Sandal
Geceye beyazlar içinde eşi Mustafa Sandal ile gelen Emina Sandal, tüm zarafetiyle dikkatleri üzerine çekti. Tek omuzlu  beyaz bir tulum giyen Sandal, saçlarında ise sezon modası örgüleri tercih ederek  görünümünü tamamladı.

Hadise
Sürekli kilo değişimiyle adından söz ettiren Hadise, bu geceki tercihini 2016-2017 sonbahar modasının favori detayı olan düşük omuzlardan yana kullandı. Kırmızı, v yaka ve vücudunu saran bir elbise giyen Hadise, formda bir görüntü çizdi. Tüm dikkatleri elbisesine çeken ve saçlarını yarın toplamayı tercih eden Hadise’nin makyaj seçimi ise doğal görünümlü nude tonlarından yana oldu.

Şeyma Subaşı
Gecenin divası ise hiç şüphesiz, Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Şeyma Subaşı oldu. Yerlere kadar uzanan, zımba detaylı gold bir elbise giyen Subaşı, sade makyajı ve doğal görünümlü saçlarıyla gecenin en şık ve en dikkat çeken isimlerinden biri olmayı başardı.

Seda Başbuğ
Acun Ilıcalı’nın ilk eşi Seda Başbuğ, kızı Banu Ilıcalı’nın düğünde elbise tercihini oldukça iddialı bir renk olan kırmızıdan yana kullandı. Göğüs dekolteli elbisesini sade bir makyaj ile tamamlayan Başbuğ’un makyajını ise Sinem Kobal, Pelin Akil gibi isimlerin de gelin makyajını yapan ünlü make up artisti Hamiyet Akpınar yaptı.

Gamze Karaman
Ünlü sunucu Gamze Karaman, derin bacak ve göğüs dekoltesiyle dikkatleri üzerine çekti.  Düşük omuz modasını seven isimler arasında yerini alan Karaman, siyah tercihine rağmen fazla kilolarını gizleyememiş ve olduğundan daha kilolu görünmesine sebep olmuş.

Yağmur Tanrısevsin
Geceye sevgilisi Oğuzhan Koç ile katılan genç oyuncu Yağmur Tanrısevsin  davetin en sönük isimlerindendi. V yakalı,  siyah elbisesinin üzerine açık renk trençkot giyen Tanrısevsin, özensiz saçları ve makyajı ile gecenin en rüküş ismi oldu.