Behzat Ç. oyuncusu hayatını kaybetti

Behzat Ç. oyuncusu hayatını kaybetti

Usta oyuncu ve Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünde olduğu sevilen dizi Behzat Ç.'nin genç oyuncusu hayatını kaybetti.

Behzat Ç: Bir Ankara Polisiyesi'nde kendisine rol bulan bunun dışında Yüksek Sosyete gibi başarılı projelerde yer alan oyuncu Gülşah Çomoğlu yaşamını yitirdi.

mv5bmwe1ytdkntitzge3mc00ngq2lwe4odytoduyogvkodq5yzkyxkeyxkfqcgdeqxvyndg4mjkzndk-v1.jpg

Behzat Ç: Bir Ankara Polisiyesi, Umudun Kıyısında, Yüksek Sosyete ile Kasaba Doktoru gibi dizilerde rol alan ve 2 yıl önce kansere yakalanan Gülşah Çomoğlu'ndan acı haber geldi.

mv5bytbmnzqzmdatowvlyi00ztc5lwe2ztgtyzy5yjziowyzodkyxkeyxkfqcgdeqxvyndg4mjkzndk-v1-fmjpg-ux1000.jpg

GÜLŞAH ÇOMOĞLU HAYATINI KAYBETTİ

Pera adını verdiği bir kız çocuğu olan Çomoğlu, bugün yaşamını yitirdi. Instagram hesabından yaptığı paylaşımda eşinin acı haberini veren Gökhan Günal "Canım eşim, hayatımın neşesi, güzel kızımın annesini maalesef kaybettik. Cenazesi yarın öğle namazına müteakip Altunizade Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nden kalkacak, Kanlıca Mezarlığı'na defnedilecektir" dedi.

154121497-unlu-oyuncu-gulsah-comoglu-hayatini-kaybetti-173755809507m.jpg

GÜLŞAH ÇOMOĞLU KİMDİR?

Gülşah Çomoğlu, 30 Mayıs 1986'da Ankara'da doğdu. Bilkent Üniversitesi Konservatuvar Bölümünden mezun olan Çomoğlu, İki Efendinin Kuşağı, Troyalı Kadınlar, Kafatası, Yeşil Kuş, Tanrı, Hürrem Sultan, Camdan Kalp, Venedik Taciri adlı tiyatro oyunlarında rol aldı.

mv5bzgixmdhkm2mtotgwmi00mwjjlthjztctzmixnja4zmjknzbhxkeyxkfqcgdeqxvyndg4mjkzndk-v1.jpg

Unutma Beni adlı dizide Asuman karakterini canlandıran oyuncu, Kasaba Doktoru'nda ise Bahar rolündeydi.