Beren Saat'ten sahte orgazm! İzlerken kalbiniz duracak

Ünlü oyuncu Beren Saat'in, Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolünü paylaştığı İstanbul İçin Son Çağrı filmindeki orgazm sahnesi ortalığı salladı.

Netflix'te yayınlanan İstanbul İçin Son Çağrı filmindeki sahte orgazm sahnesi izleyenleri büyüledi. Başrollerini Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un paylaştığı filmdeki sahne, sosyal medyada da kısa sürede gündem oldu.

ekran-goruntusu-2023-11-30-222736.png

SAHTE ORGAZM ŞAMPİYONU

Aşk-ı Memnu'dan yıllar sonra bir araya gelen ikilinin New York'taki macerasını anlatan filmde Serin (Samantha)  karakterine can veren Beren Saat deli dolu bir gecede sahte orgazm yarışmasına katılıyor.

Filmde Saat'in sahte orgazm sahnesi izleyenleri hayran bıraktı. Gösterdiği performansla filmde sahte orgazm şampiyonluğunu alan Serin'in o sahnesi kısa sürede sosyal medyada gündem olmayı başardı.

18040362-728xauto-tyxm-cover.webp

SAHTE ORGAZM SAHNESİNDEKİ KIYAFETİN FİYATI 

Filmdeki sahte orgazm sahnesinde Beren Saat'in giyindiği kıyafet de çok konuşuldu. Kıyafetin fiyatı ise dudak uçuklattı. Güzel oyuncunun gri elbisesinin fiyatına Kimneredengiyinmiş adlı Instagram sayfası ulaştı. Hesabın aktardığına göre elbisenin fiyatı tam 25 bin 950 TL.

ekran-goruntusu-2023-11-30-222740.png

İSTANBUL İÇİN SON ÇAĞRI FİLMİ'NİN KONUSU NE?

İstanbul'a Son Çağrı, New York'a, aşka ve ikinci şanslara dair bir hikayeye odaklanıyor. Filmin konusu şöyle: İstanbul'dan New York'a giderken tesadüfen havaalanında karşılaşan Serin ve Mehmet, New York'ta unutulmaz bir heyecan, arzu ve baştan çıkarıcı geceye sürüklenir. York. Hayatlarının en güzel anlarını birlikte geçirirken tek bir sorun vardır: İkisi de evlidir.