Berrak Tüzünataç-Uraz Kaygılaroğlu aşkında bomba itiraf!

Berrak Tüzünataç-Uraz Kaygılaroğlu aşkında bomba itiraf!

Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu aşkı magazin basınında konuşulmaya devam etmekte... Güzel oyuncu, kapağında yer aldığı dergiye aşk hayatıyla ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Berrak Tüzünataç-Uraz Kaygılaroğlu aşkı magazin basınında konuşulmaya devam ediyor. Güzel oyuncu, kapağında yer aldığı dergiye aşk hayatıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Kısa süre önce meslektaşı Uraz Kaygılaroğlu’yla aşk yaşamaya başlayan Berrak Tüzünataç, Marie Claire dergisinin yeni sayısının kapağında yer aldı.

ma.jpg

"KEYFİMİZ YERİNDE" 
36 yaşındaki oyuncu, “Bu aralar aşk hayatım çok iyi. Çıkan haberler doğru. Bunun saklanacak bir yanı kalmadı çünkü artık. Keyfimiz yerinde” dedi.

Tüzünataç, “Anne olmayı düşündünüz mü?” sorusuna, "Kendi kendime oturup ‘Bir çocuk yapmalıyım’ gibi düşünmedim. Bende öyle bir güdü yok. Hiçbir kişinin kendiyle ilgili meselelerini halletmeden ürememesi gerektiğine inanıyorum. Bir gün kendimle ilgili öyle hissedersem, öyle bir partnerim de olursa gibi bir durum söz konusu" yanıtını verdi.

 

u.jpg

 

Ünlü oyuncu ayrıca kendiyle ilgili “Fazlaca başarısız ilişki teşebbüsüm olduğu doğru” itirafında bulundu.

Şubat ayında magazin basınına yansıyan Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzünataç'ın aşk yaşadığı dedikodusu, yakışıklı oyuncu tarafından doğrulanmıştı.