Beyaz TV'den Gülşen'e külot sansürü!

Beyaz TV'den Gülşen'e külot sansürü!

Türkücü İzzet Yıldızhan'ın "Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet" söyleri yandaş Beyaz TV'de yorumlanırken Gülşen'in sahnedeki görüntülerine sansür uygulandı.

Beyaz TV, Gülşen'in sahnedeki görüntülerine sansür uyguladı. Programda 'Çocukların uyanık olduğu bir saatte olduğumuz için görüntüleri veremiyoruz' denildi.

Türkücü İzzet Yıldızhan, son olarak konserlerinde giydikleri kostümlerle ilgili ünlü isimleri eleştirmiş; “Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet” demişti. Türkücünün açıklamaları sosyal medyada tepki çekmişti.

Gülşen, 15 Ocak akşamı İstanbul'da bir mekanda sahne aldı. Yıldızhan'ın "Külotla da sahneye çıkmasınlar" sözlerinin üzerine Gülşen'in sahneye çıkarken giydiği kıyafet "İzzet Yıldızhan'a yanıt" olarak yorumlandı.

Gülşen'e sosyal medya üzerinden destek mesajları geldi.

gulsen-sansur.jpg

BEYAZ TV'DEN GÜLŞEN'E SANSÜR

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında Gülşen'e sansür uygulandı. Bircan Bali ve Seren Serengil'in sunuculuğunu yaptığı programda; Gülşen'e sansür uygulandı. Canlı yayında dış ses tarafından "Çocukların uyanık olduğu bir saatte olduğumuz için görüntüleri veremiyoruz" ifadelerine yer verildi.