Beyazıt Öztürk evleniyor mu?

Beyazıt Öztürk evleniyor mu?

Beyaz Show'un sunucusu Beyazıt Öztürk'ün, adı öğrenilemeyen ancak İzmirli olduğu bilinen bir kadınla evleneceği ve düğünü Çeşme'de yapacağı iddia ediliyor!

Beyaz Show’a konuk olan Ayla Çelik ‘Bağdat’ şarkısını programda Beyazıt Öztürk ile söylemiş ve bu düet çok beğenilmişti. Çelik’in konuk olmasının ardından ikilinin aşk yaşadığı öne sürülmüştü. Çelik, bu aşkı yalanlarken, Öztürk sessiz kalmayı tercih etmişti.


Sosyal medyada dolaşan dedikodular, uzun zamandır aşk hayatının kapıları kapalı olan Beyazıt Öztürk’ün aşk iddialarını bir üste taşıdı. İddiaya göre; Beyaz, hafta sonu uzun zamandır görüştüğü, adı öğrenilemeyen ancak İzmirli olduğu bilinen bir kadınla sürpriz bir şekilde nikah masasına oturacak. Güneş’in haberine göre ünlü şovmenin, nikah için Çeşme Ilıca’da bir oteli kapattığı belirtildi. Sadece aile bireylerinin ve çok yakın dostlarının ağırlanacağı otelde tüm hazırlıkların tamamlandığı ileri sürüldü.
Bu iddiayı duyanlar, ‘Beyaz evlenmez’ derken, bazıları da ‘Sürpriz yapıp Ayla Çelik ile evlenmesin’ şeklinde yorumlar yaptı.