Buket Aydın'la görüntülenen Emir Sarıgül'den bomba itiraflar

Buket Aydın'la görüntülenen Emir Sarıgül'den bomba itiraflar

Emir Sarıgül ve Buket Aydın’la ilgili bomba evlilik iddiası ortaya atılınca Emir Sarıgül'den açıklama geldi.

Emir Sarıgül ve Buket Aydın’la ilgili bomba evlilik iddiası ortaya atılınca Emir Sarıgül'den açıklama geldi. Bir süre önce ayrıldığı iş adamı Emir Sarıgül ile kesinlikle barışmayacağını üstüne basa basa söyleyen Buket Aydın, geçtiğimiz gün Sarıgül ile birlikte tekneye binerken yakalandı. O görüntüler sosyal medyada gündem oldu.


Sabah yazarı Bülent Cankurt ise ikilinin Perşembe günü evleneceği iddiasında bulundu. Bu iddialar üzerine Twitter hesabından paylaşım yapan Emir Sarıgül, “Bülent Cankurt denen parayla haber yaptığını herkesin bildiği gazeteci bozuntusu kafayı bana takmış. Bugüne kadar yazdığı gazeteye saygımdan sustum. Ama artık yeter. Sen perşembe günü evleniyor diye haber yaptın. Evlendim mi? Hayır. Hala bana yalancı muamelesi yapıyorsun” dedi. Bu sözlere Buket Aydın’ın ne cevap vereceği ise merak konusu oldu.

“KABUL ETMEYECEĞİM”
Emir Sarıgül'ün Bodrum'da Sibel Can'la objektiflere yansımasının ardından gözlerin çevrildiği Buket Aydın, "Ben Emir Bey'in barışma ve evlenme teklifini kabul etmeyeceğim. Yaz geliyor, yanında başka kadınlar olabilir. Her başka kadınla görüntülendiğinde benim fotoğraflarımın çıkmasına üzülürüm” dediği biliniyordu.