Cem Yılmaz'a vereceğiniz parayı ona verirseniz ne yapacağını açıkladı

Cem Yılmaz'a vereceğiniz parayı ona verirseniz ne yapacağını açıkladı

Komedyen Yasemin Sakallıoğlu'ndan Cem Yılmaz'ın 50.000 TL'lik biletlerine dikkat çeken bir gönderme ve öneri geldi.

Yasemin Sakallıoğlu, 'Doğru Koca Nasıl Seçilir' ile Ülker Sports Arena'da 10 bin kişinin karşısına çıkmanın heyecanını yaşıyor.

ekran-goruntusu-2024-02-11-140725.png

Komedyen program öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Sakallıoğlu, Cem Yılmaz'ın yeni gösterisinin biletlerinin karaborsada 50 bin liraya satılmasını ilginç bir şekilde yorumladı.

Habertürk'ten Eren Güler'in haberine göre; Yasemin Sakallıoğlu, cümlelerine "Bu kadar büyük bir kalabalığın önüne çıkacağım için çok heyecanlıyım, en büyük hayalim bu kadar büyük bir kalabalığın aynı anda gülmesiydi, bu sahneyle hayalimi gerçekleştireceğim" sözleriyle başlayarak heyecanını dile getirdi.

ekran-goruntusu-2024-02-11-140729.png

"50 BİN LİRA VERENLERİN EVLERİNE EKSTRA TEMİZLİĞE GİDERİM"

Cem Yılmaz'ın CMXXIV adlı yeni gösterisinin tüm biletleri tükenmiş ve bilet fiyatları karaborsaya düşerek 50 bin liraya dayanmıştı. Konuyla ilgili düşünceleri sorulan Yasemin Sakallıoğlu; "İnsanlar izlemek istiyor ama bir şeye de 50 bin lira vermek nedir ? Ne olacak o gösteriyi izleyince merak ediyorum. Ben 50 bin lira verip gülemem. Kimse de beni güldüremez. Benim gösterime 50 bin lira verenlerin evlerine ekstradan temizliğe giderim" diye konuşarak önemli açıklamalarda bulundu.