Cenazede bunu da yaptılar

Cenazede bunu da yaptılar

Pazartesi günü son yolculuğuna uğurlanan Oya Aydoğan'ın cenazesinde, Nuri Alço'nun cüzdanını çaldılar.

 Aort damarının yırtılması sonucu ani bir şekilde kaybettiğimiz rahmetli Oya Aydoğan, geçtiğimiz pazartesi günü toprağa verildi. Bu ölüm sanat camiasını yasa boğarken, birçok iddia da gündeme geldi. Cenazenin yankıları hala devam ediyor.
Aort damarının yırtılması sonucu ani ölümüyle sevenlerini yasa boğan Yeşilçam’ın efsane oyuncularından Oya Aydoğan için Cemal Reşit Rey’de tören düzenlenmiş ardından Levent Camisinde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilmişti.
5 BİN TL VARDI
Pazartesi günü gerçekleşen cenaze töreninde büyük bir skandalın yaşandığı ortaya çıktı. Ünlü oyuncu Nuri Alço’nun cüzdanının çalındığı ve içinde 5 bin Türk lirasının olduğu öğrenildi.
NURİ ALÇO SONRADAN FARK ETTİ
Oyuncu sanatçı arkadaşlarının gözyaşları içinde veda ettiği Oya Aydoğan’ın cenazesinde, böyle acılı bir günde acıyı kar sayan bir hırsız akıllara dahi gelmeyecek bir rezilliğe imza attı. Aydoğan’ın yakın arkadaşı Nuri Alço’nun arka cebinde duran cüzdanından 5 bin Türk lirası çalındı. Alço bu durumu daha sonra farketti.
BÜYÜK BİR HIRSIZLIK ÇETESİNİN ÜYESİ ÇIKTI
Gazetecilerin çektiği fotoğraf ve görüntülerden hırsızlar belirlendi. Büyük bir hırsızlık çetesinin üyesi olduğu belirlenen kişinin kimliği henüz açıklanmadı. Alço bu olay için iki gün sonra emniyete gidip dilekçe vereceğini ve olayın savcılığa intikal edeceğini açıkladı.