Chrissy Teigen'den itiraf: "Cinsel ilişkiye girdiğim en garip yer..."

Chrissy Teigen'den itiraf: "Cinsel ilişkiye girdiğim en garip yer..."

Amerikalı model ve televizyon yıldızı Chrissy Teigen "Şimdiye kadar ilişkiye girdiğiniz en tuhaf yer neresiydi?" sorusuna bomba bir itirafla karşılık verdi.

Program sunucusu James Corden'in "Şimdiye kadar ilişkiye girdiğiniz en tuhaf yer neresiydi?" sorusuna Tigen, kocası ile demokratların konferansı sırasında, salonun tuvaletinde ilişkiye girdiğini itiraf etti.

Ünlü model gündeme bomba gibi düşen itirafından sonra, yıllar önce kendisine GRAMMY ödülleri sırasında da aynı sorunun sorulduğunu o zaman sadece '' Obama şey'' dediğini söyledi.


Kocasıyla ilişkiye girdiği tarihi söylemeyen Chrissy Teigen, 2008 yılında Obama başkan seçilmeden önce demokratların konferansına katıldığını gösteren bir video YouTube'da yayınlandı. Videonun ortaya çıkmasından sonra Chrissy Teigen'ın 2008 yılındaki konferansta eşiyle ilişkiye girdikleri dedikodularının ortaya atılmasına neden oldu. Chrissy Teigen, ayrıca kocası John Legend ile bir meyve suyu standı, Los Angeles'ta bazı giyim mağazaları gibi halka açık yerlerde ilişkiye girdiğini söyledi.