Defne Joy Foster'ın oğlu 13 yaşında! Annesine benzerliği ile dikkat çekti

Defne Joy Foster'ın oğlu 13 yaşında! Annesine benzerliği ile dikkat çekti

2011 yılında hayatını kaybeden oyuncu Defne Joy Foster'ın 13 yaşındaki oğlu Can, sosyal medyada son haliyle gündem oldu.

Defne Joy Foster, 90'lı yıllarda özel bir müzik kanalında VJ'lik yaparak televizyon dünyasına adım atmıştı. Ardından sunuculuğu üstlendiği programlar ile hayran kitlesini arttıran Defne Joy Foster 2000'li yıllarda yayınlanan Sihirli Annem dizisinde rol almaya başladı.

'YOK BÖYLE DANS'A KATILMIŞTI

7'den 70'e herkesin tanıdığı bir isim haline gelen Defne Joy, 2010 yılında yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği 'Yok Böyle Dans' yarışmasında boy gösterdi.

Evli ve bir çocuk annesi olan ünlü sunucu, 2 Şubat 2011'de hayatını kaybetti. 36 yaşındaki Defne Joy Foster'ın ölümü magazin dünyasında şok etkisi yarattı.

ANNESİYLE BENZERLİĞİ DİKKAT ÇEKİYOR

Oğlu doğduktan iki yıl sonra hayatını kaybeden Foster'ın oğlu Can Kılıç Solmaz, büyüdü. 13 yaşındaki Can Kılıç'ın son hali merak konusu oldu. Artık 13 yaşında olan Can Solmaz’ın annesine olan benzerliği dikkat çekti.

8 AY SONRA EVLENDİ

Foster'ın vefatının ardından eşi İlker Yasin Solmaz, yaklaşık sekiz ay sonra “Çocuğum çok küçük, onun anne sevgisine ihtiyacı var” diyerek anaokulu müdürü Beyza Dankal’la evlenmişti. Beyza Dankal ile mutlu bir evlilik sürdüren Solmaz, oğlu Can'ı da yanına almıştı.

Çocuklarıyla birlikte mutlu bir yuva kuran İlker Yasin Solmaz ile Beyza Dankal, aile saadetlerini şimdi sosyal medyada gözler önüne seriyor. Dankal, “Aslan Kral” diye hitap ettiği Can’a olan sevgisini Instagram paylaşımlarıyla sık sık dile getiriyor.