Demet Özdemir mini elbisesiyle yatağa uzandı

Demet Özdemir mini elbisesiyle yatağa uzandı

Demet Özdemir'in mini elbisesiyle sere serpe yatağa uzanması ve pozlarını sosyal medyada paylaşması gündem oldu.

Ünlü oyuncu Demet Özdemir cesur pozlarıyla sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

ekran-goruntusu-2024-05-26-123555.png

Engin Akyürek ile başrollerini paylaştığı 'Adım Farah' dizisiyle ekranda adından söz ettiren Demet Özdemir, dizinin final yapmasından sonra sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye başladı.

ekran-goruntusu-2024-05-26-123533.png

DEMET ÖZDEMİR SERE SERPE 

 

Özel hayatı, sosyal medya paylaşımları ve oyunculuğu ile popüler olan Demet Özdemir son dönemde sık sık gündeme geliyor.

ekran-goruntusu-2024-05-26-123526.png

Oyuncu son olarak siyah mini elbisesiyle yatağın üzerine sere serpe uzandığı pozlarını paylaştı.

ekran-goruntusu-2024-05-26-123429.png

Özdemir'e hayranları tarafından yorum yağdı.

İşte o pozlar...

ekran-goruntusu-2024-05-26-123350.png

demet-ozdemir-xmje.webpdemet-ozdemir-2-1toi.webpdemet-ozdemir-1-w7hy.webp 

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

Demet Özdemir, 26 Şubat 1992'de Kocaeli'de doğmuş, üç çocuklu bir ailenin en küçük üyesidir. Anneannesi Bulgaristan göçmenidir ve ailesiyle birlikte İstanbul'a taşınmışlardır. Özdemir'in ailesinin ayrıldığı bilinmektedir ve babasıyla ilişkisi uzun bir süre boyunca zorlu olmuştur. Ancak daha sonra barışmışlar ve Özdemir, babasının kendilerini hiçbir zaman sevmediğini düşünmediğini belirtmiştir. Kariyerine dansçı olarak başlayan Demet Özdemir, önce Bengü'nün performanslarında yer aldı ve ardından Efes Kızları kadrosunda dans etmeye başladı. Daha sonra oyunculuk eğitimi almak amacıyla Studio Oyuncuları'nda eğitimlere katıldı. Mustafa Sandal'ın "Ateş Et ve Unut" adlı klibinde de yer aldı.

Televizyon kariyerine 2013 yılında "Sana Bir Sır Vereceğim" dizisiyle adım atan Özdemir, daha sonra "Kurt Seyit ve Şura", "Çilek Kokusu", "No: 309" gibi dizilerde önemli roller üstlendi. Sinema dünyasında da yer alarak "Sen Kiminle Dans Ediyorsun" filminde rol aldı. Ancak Demet Özdemir'in en büyük çıkışı, 2018-2019 yılları arasında Star TV'de yayınlanan "Erkenci Kuş" dizisindeki Sanem karakteriyle oldu. Bu rolüyle Murex D'or Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kazandı. Ardından "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisinde Zeynep Göksu Tunahan karakterini canlandırdı.

Özdemir, Disney+ platformunda yayınlanan "Dünyayla Benim Aramda" dizisi ve NOW TV'deki "Adım Farah" dizisi gibi projelerle yine isminden ses ettirmiştir. Demet Özdemir, Türk televizyon ve sinema dünyasında genç ve yetenekli bir oyuncu olarak kariyerine başarıyla devam etmektedir