Deniz Akkaya kızıyla ilgili konuştu: "Olan bana oldu"

Deniz Akkaya kızıyla ilgili konuştu: "Olan bana oldu"

Eski manken Deniz Akkaya kızının son durumuna ilişkin konuştu. Akkaya "Kızım ilk kez anne ve babasından ayrı kaldı. Pişman ve suçlamasını çekmek istiyor. Geriye hallaç pamuğuna çevrilen anne kaldı. Yine olan bana oldu" dedi.

Deniz Akkaya, "Fiziksel şiddet uyguladıktan sonra beni balkona kilitledi" diyerek suçladığı 16 yaşındaki kızını kendi isteğiyle Çocuk Esirgeme Kurumu'na yolladıktan sonra yeni bir açıklama yaptı.

19e1f40b-dk8z6kvd088safnxhld4tn.jpeg

Eski manken Deniz Akkaya, Çocuk Esirgeme Kurumunda bir gece kalan kızının son durumunu anlattı.

802629image1.jpg

"PİŞMAN VE SUÇLAMASINI ÇEKMEK İSTİYOR KIZIM"

Dün akşam X hesabından kızıyla ilgili paylaşım yapan Deniz Akkaya, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

deniz-akkayanin-kizi-devlet-korumasi-altinda-kizi-devlet-korumasina-alinan-deniz-akkaya-ben-17371749-891-m.webp

"Kızım dün geceden beri devletin güvenli ve sıcak kollarında. Pek tabi ki ilk doğduğu günden itibaren, belki de hayatında hiç şahit olmadığı bir şeye şahit oldu. Anne ve babasız kalmak anne ve babasız olmak. Bir çocuk yurdunda geçirilen tüm gün. Bugün yapılan son görüşmede pişman ve suçlamasını çekmek istiyor kızım.

deniz-akkaya-tepki-gosterdi.webp

"BENİ PİRANALARIN ÖNÜNE ATIP DEDESİNİN SICAK KUCAĞINA DÖNECEĞİNİ HAYAL EDERKEN"

Geriye kalan ise tam bir gün hallaç pamuğuna çevrilen bir anne. Beni piranaların önüne atıp dedesinin sıcak kucağına döneceğini hayal ederken, hayatın gerçekleri ile karşılaşmanın verdiği şok ve pişmanlık. Çok üzgünüm dostlar. Yine olan bana oldu yine olan annelere oldu. Sonsuz güven ve destekle cesurca kendi özellerin de evlerinde yaşadıklarını benimle paylaşan herkese çok teşekkür ederim. Benim aslında gerçekte kocaman bir ailem varmış, onlarda sizlersiniz."