Deniz Akkaya'dan Hülya Avşar'a: cahil kadın

Deniz Akkaya'dan Hülya Avşar'a: cahil kadın

Hülya Avşar'ın, programında "Erkekler eşlerine çaktırmadan aldatsın." sözlerine bir tepki de Deniz Akkaya'dan geldi. Akkaya, Avşar kızını "Cahil kadın" diyerek eleştirdi.

Hülya Avşar, iyi bir evliliğin sırrı için, "Erkekler arada bir eşlerine çaktırmadan çapkınlık yaparsa evlilik yürür" demişti. Hülya Avşar'ın bu sözleri sosyal medyada tepki topladı. Tepkisini dile getirenler arasında şarkıcı Demet Akalın da vardı. Demet Akalın, Hülya Avşar'ın bu sözlerine, "Ya ben inanamıyorum artık. Şaka olduğunu en sonuna ekleseydi ki o bile korkunç...Daha neler ya!'' diye cevap verdi.

"CAHİL KADIN"

Hülya Avşar'ın bu yorumuna bir tepki de manken Deniz Akkaya'dan geldi. Deniz Akkaya "Rezalet. Şu kadının cehaleti tartışılmaz" diye tepki gösterdi.

“HÜLYA AVŞARI'IN BENİM İÇİN TOZ ZERRESİ KADAR DEĞERİ YOK”

Deniz Akkaya'nın Hülya Avşar'a gösterdiği ilk tepki bu değil.

Adı daha önce erkek eski arkadaşının uyguladığı şiddet haberiyle öne çıkan Deniz Akkaya, o dönem konu hakkında açıklamalar yapan Hülya Avşar'ın kendisi için değersiz olduğuna vurgu yapmıştı. Deniz Akkaya, “Bir kadın anaç da olmalı feminist de... Hülya Avşar eski erkek arkadaşımdan şiddet gördüğümde “Hak ediyorsa, vurmuştur” demişti. Böyle birinin benim için yerdeki toz zerresi kadar değeri yok. Cehalet toplumun en büyük düşmanı. Cahil insanları sevmiyorum" ifadelerini kullanmıştı.