Deniz Akkaya'dan Teoman için şaşırtan benzetme

Deniz Akkaya'dan Teoman için şaşırtan benzetme

TV8’in sabah kuşağında yayınlanan 'Aramızda Kalmasın' programının güzel sunucusu Deniz Akkaya, ünlü rock şarkıcısı Teoman hakkında oldukça ilginç bir yorumda bulundu.

Jess Molho ve Funda Özkalyoncuoğlu’yla birlikte ‘Aramızda Kalmasın’ adlı programı sunan Deniz Akkaya, gündemi oluşturan magazin haberleriyle ilgili yorumlarda bulunuyor. Akkaya, son olarak rockçu Teoman hakkında şaşırtıcı bir yorumda bulundu.

Teoman
’la ilgili bir haberi izleyen sunuculardan Deniz Akkaya ‘ikizlere takke’ benzetmesiyle şaşırttı. Nişantaşı City's de bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülenen sanatçı, muhabirlerin sorduğu, “Tatil planınız nedir?” sorusuna karşılık, “Ben şezlong adamı değilim” şeklinde cevap verdi.


Ünlü rockçının verdiği cevabı ve tişörtünü eleştiren sunucular, “Evet şezlongda düşünemiyoruz kendisini fakat o tişört sanki olmamış, zaten hep tişörtlü” dediler. Bunun üzerine güzel yorumcu Akkaya, “Teoman'ı zaten hiç tişörtüz görmedim. Sanki biraz yağlanmış, ‘ikizlere takke' gerekiyor’' şeklinde yorumda bulundu.