Deniz Akkaya'dan üstsüz fotoğraf açıklaması

Deniz Akkaya'dan üstsüz fotoğraf açıklaması

Sosyal medyada paylaştıkları seksi fotoğraflar, takipçileri tarafından 'Sen nasıl annesin edepli ol' şeklinde eleştirilen ünlü isimler bu konudaki görüşlerini açıkladı.

Habertürk'ten Esin Övet'in haberine göre; Kısa süre önce paylaştığı üstsz fotoğrafı ile tepki toplayan Deniz Akka'ya "benim parıltılı dünyaya girişim fotomodellik ve mütevazı olamayacağım, bu işi en iyi yapan kişiyim. İşimin ne eşimin soyadı ile ne de önüme takılan sıfatlarla ilişkisi kurulabilir. Kuranlar olur mu? Pek tabii ki olur ama benim tarafımdan kâle alınması söz konusu değildir" dedi.

Diğer ünlü isimler ise şu açıklamalar yaptı:


Derya Baykal: Tabii ünlü bir anneysen durum biraz daha farklı olabilir. Yani televizyonda benim gibi iş yapıyorsan her gün herkese hitap ediyorsan farklı olabilir. Ama bu insanların tercihi ile ilgili. Anne olunca neden bitsin her şey? Ünlüysen ve hesabın gizliyse her şeyi paylaşabilirsin. Ama hesabın gizli değilse ve paylaşıyorsan da kişinin kendisinin vereceği bir karardır. Sonra yapılan eleştirilere üzülüyorsa o zaman bir düşünür insan. Kişinin kendi tercihi. Anne olunca biter diye bir şey yok. Gencecik anneler var.

Demet Akalın: Daha usturuplu olmakta fayda vardır diye düşünüyorum. Ben kendi açımdan eskisi gibi mayoyla sahneye çıkmıyorum.

Ebru Şallı: Anne olunca hayat durmuyor, bitmiyor. Tam tersine daha hızlı bir tempoda devam ediyor. Daha önce giymiyor muyduk? Tabii ki anne olduktan sonra da giyeceğiz. Normal hayata devam edeceğiz.

Esra Erol: İki çocuğa rağmen “Vay be” demeleri hoşuma gidiyor. Anne olunca bir değişiklik olmadı benim için, hâlâ aynı ve istediğim gibi giyiniyorum. Hatta daha da özgürleştim diyebilirim. Tarz olarak uçlarda bir kadın olmadığım için de kötü eleştiriler almıyorum. Ama anne olunca daha özgürleştim.

Herkesin farklı görünüşleri ve düşünceleri var. Yani demem odur ki 20 sene önce konuştuğumuz konuları hâlâ konuşuyor ve bir gıdım yol alamıyoruz. Acaba artık insanların hayatına, paylaşımlarına, giyim tarzlarına, yaşam tarzlarına, seçtikleri hayatlara saygı göstermeyi öğrensek de en azından bir adım mı atsak?