Deniz Çakır 23 Nisan paylaşımında Türkiye'den örnekler vermiş

Deniz Çakır 23 Nisan paylaşımında Türkiye'den örnekler vermiş

Güzel ve başarılı oyuncu Deniz Çakır'dan dikkat çeken 23 Nisan paylaşımı.

Deniz Çakır 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için dileklerini belirtirken Türkiye’de çocuk olmak üzere dikkat çeken tespitlerde bulunmuş. Güzel ve başarılı oyuncu çocuklara adanmış böylesi özel bir günde çocukların yaşadığı sıkıntıları sıralayarak ‘belki bugün onlar için bir şey yaparsınız” notunu düşmüş. İşte Deniz Çakır’ın önemli tespitlerle dolu 23 Nisan paylaşımı:

Güzel çocuklar… En güzel yarınlara… En temiz yanınızı kaybetmeden çıkın inşallah… Ve siz büyükler, bir çocukla göz göze geldikten sonra içinize güzellik, yüzünüze tebessüm gelmiyorsa bir şey diyemiyorum ben size… Bu ülkede çocukluğunu yaşayamayan, bebek yaşta çalışmak zorunda kalan, tacize uğrayan, sokağa çıkma yasağı yüzünden dünyayı dört duvar bilen çocuklar var…
Belki bugün çocuklar için bir şey yaparsınız kendi önceliklerinizi bir yana koyup.. Ölmesin çocuklar, tacize uğramasın, sokağa çıkabilsinler. Oyun oynayabilsinler, çocuk yaşta evlendirilmesinler diye… Bugün 23 Nisan.. ÇOCUK BAYRAMI… Sadece iyi koşullarda yaşama imkanı olanların değil. BÜTÜN ÇOCUKLARIN BAYRAMI… Bir şey yap o “öteki” çocuklar için bugün … Nolur.. Bir şey yap….