Dilan Çiçek Deniz’in estetiksiz hali çok şaşırttı!

Dilan Çiçek Deniz’in estetiksiz hali çok şaşırttı!

Ünlü bir dizide Sena rolüyle dikkat çeken ve son dönemde Cannes'daki kıyafetleriyle magazin gündeminde konuşulan Dilan Çiçek Deniz'in yıllar önceki hali hayranlarını çok şaşırttı. Fotoğrafta Dilan Çiçek Deniz'in göz kapakları ve cilt lekeleri şimdi olduğundan çok daha farklı görünüyor. İşte o çok konuşulan fotoğraf...

Dilan Çiçek Deniz’in estetiksiz hali hayranlarını şok etti! Dilan Çiçek Deniz’in yıllar önce çekilen fotoğrafı sosyal medyayı adeta salladı. Güzel oyuncunun takipçi ve hayranları değişikliği hemen farketti. İşte o fotoğraf ve ayrıntılar…

Dİlan Çiçek Deniz’in göz kapaklarını ameliyatla düzelttirdiği ve cildindekileke ve pürüzleri PRP tedavisiyle azalttığı iddia edildi. Deniz’in özellikle yüzündeki önemli değişim genç ve güzel oyuncununn takipçilerinin gözünden kaçmadı.

DİLAN ÇİÇEK DENİZ KİMDİR?

Dilan Çiçek Deniz, 28 Şubat 1995 tarihinde Sivas’ta doğdu. Eğitimini Ege Üniversitesi Turizm Rehberliği bölümünde sürdüren Dilan Çiçek Deniz, asıl istediği bölümün karşılaştırılmalı edebiyat olduğuna karar vermiş ve tekrar sınava girip bu bölüme geçiş yapmıştır.

Modellik de yapan Dilan Çiçek Deniz, 2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmıştır. Yarışmada 2. olan Dilan Çiçek Deniz, Türkiye’yi 2015 yılında Miami’de düzenlenen kainat güzellik yarışmasında temsil etmiştir.

Oyunculuk kariyerine 2015 yılında Star TV’de yayınlanan “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde Ebru karakterini canlandırarak giriş yapan Deniz, 13 bölüm boyunca dizide rol aldı ve dizi 13. bölümde final yaptı.

Dilan Çiçek Deniz, sonrasında 2015 yılında yayınlanan Güneşin Kızları adlı dizide “Elif” karakterini canlandırmış ve Evrim Alasya, Emre Kınay, Hande Erçel, Burcu Özberk, Berk Atan ve Tolga Sarıtaş gibi oyuncularla birlikte rol almıştır. Dizideki performansı büyük beğeni toplayan Dilan Çiçek Deniz, ardından Bodrum Masalı adlı dizide başrol oynamıştır.