Doğa Bekleriz fırtınası devam ediyor! Reklam teklifleri peş peşe...

Doğa Bekleriz fırtınası devam ediyor! Reklam teklifleri peş peşe...

Yıllar sonra İbo Show'a konuk olarak "Eşarbını yan bağlama" isteği yaptığı anın videosunu sosyal medya hesabından paylaşan Doğa Bekleriz tekrardan sevenlerinin dikkatini çekmeyi başardı.

Yıllar sonra İbo Show'a konuk olarak "Eşarbını yan bağlama" isteği yaptığı anın videosunu sosyal medya hesabından paylaşan Doğa Bekleriz sevenlerinin tekrar dikkatini çekmeyi başardı.

doga-bekleriz-2.jpg

Bir dönem damga vuran Doğa Bekleriz 2007'deki İbo Show'un 2. bölümünde “Eşarbını yan bağlama” isteği yaptığı videosunu TikTok'ta paylaşınca sosyal medya yıkıldı. Video defalarca paylaşıldı ve trend oldu.

“Eşarbını yan bağlama” videosuyla yeniden gündeme gelen Bekleriz de hal böyle olunca yeniden hatırlandı. Teve2 Magazin Masası’na konuk olan eski model açıklamasında "Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum" dedi.

doga-bekleriz-4.jpg

DOĞA BEKLERİZ NE YAPIYOR?
Uzun süredir Mersin’de yaşayan ve ekranlarda görünmeyen Doğa Bekleriz gündeme bu şekilde gelmekten mutlu olduğu söyledi. Eski işlerine devam ettiğini ama özel hayatıyla gündeme gelmek istemediğini söyleyen Doğa Bekleriz çocuk boyama kitapları yaptığını da söyledi.

doga-bekleriz-3.jpg

Videonun sosyal medyada gündem olmasının ardından eşarp firmalarından reklam teklifleri aldığını da belirtti.

doga-bekleriz5.jpg

Doğa Bekleriz konuşmasının devamında "Telefonlarım susmuyor. Ben şey gibi değil miyim? Dolar kuru gibi değil miyim? Ben de kendimi izliyorum dış gözle" yorumunda bulundu.