Duyguları besteye döken Adrian 40 yaşında!

Duyguları besteye döken Adrian 40 yaşında!

Besteleriyle kendine hayran bıraktıran sanatçı Cem Adrian, 40 yaşına bastığını duygusal bir yazıyla sosyal medya hesabından duyurdu.

Besteleriyle kendine hayran bıraktıran sanatçı Cem Adrian, 40 yaşına bastığını duygusal bir yazıyla sosyal medya hesabından duyurdu. Sanatçı, paylaşımının altına SMA hastası çocukların listesini de ekleyerek yardım çağrısında bulundu.

Adrian'ın paylaşımı şu şekilde:

"Bugün 40 yaşımdayım. Size bunları yazmak istedim. Hayatta kendi istediğim her şeye sahibim. Daha fazlasına ihtiyaç duymuyorum. İstediğim kadar seviliyor, istediğim kadar seviyorum. MİNNETTARIM. Kendimle de dünya ile de tüm kavgalarımı çoktan bitirdim. Maddi meselelerin insana ne kazandırdığını ve ne kaybettirdiğini anladığımdan beri o konudaki tüm kaygılarımı da yitirdim. Bir hedefim ya da ulaşmak istediğim bir yer yok. Bu bir tükenmişlik değil, tam tersi bir şey. Kendimi dingin akan bir nehire düşmüş bir yaprak gibi hissediyorum. Nehir nereye akarsa, nereye götürürse oraya gidiyorum. Ne beni nehire düşüren rüzgarla, ne beni dalından düşüren ağaçla, ne de üzerine düştüğüm nehirle bir derdim var. Bugüne gelirsek... Bana en güzel doğum günü hediyeniz SMA hastası bebeklerimiz için bütçenize göre bir destek olacak. Lütfen bir bebeğin kampanyasına katılın ki bugün çok güzel bir gün olsun. Sizi en az müzik kadar seviyorum! "

cem-001.png