Ebru Gündeş son hız konserlerine devam ediyor!

Ebru Gündeş son hız konserlerine devam ediyor!

Miami'de tutuklu Reza Zarrab'ın eşi Ebru Gündeş, konserlerine devam ediyor.

İzmir’de bir otelin sezon açılışında sahneye çıkan Ebru Gündeş, sevilen şarkıların yanı sıra birçok isme ait hüzünlü şarkılarla duygusal anlar yaşattı.

ABD’ye giriş yaparken Miami havaalanında FBI tarafından yakalanıp, tutuklanan işadamı kocası Reza Zarrab akıllara gelirken, Gündeş için konserde şarkılarla içini döktüğü yorumları yapıldı.
Özdere sahilinde faaliyet gösteren Sunis Efes Royal Palace, yaz sezonunu Ebru Gündeş konseriyle açtı. Gündeş’i yaklaşık bin kişi izledi. 40′ı müzisyen 60 kişilik ekibiyle sahne alan Gündeş’in repertuvarı hep hüzünlü parçalardan oluştu. Kayahan, Nilüfer, İbrahim Tatlıses ve Orhan Gencebay’ın hüzünlü şarkılarından oluşan repertuvarı, davetlilere duygusal anlar yaşattı. ‘Bize her şey müstahak’ parçasından hemen sonra ‘ömrümün son durağında, seni buldum yanımda’ adlı şarkıyı seslendiren Gündeş, hızını alamayarak ‘Sessiz bir köşede, her şeyden uzak; Meçhul yarınlara terk edilmişim. Dostluklar yalanmış, sevgiler tuzakmış’ parçasını okudu. Ebru Gündeş, “Bana her şey seni hatırlatıyor’, ‘gittin boynumu büktüm, nasıl üzüldüm’, ‘Sen telafisi olmayan en büyük hatamsın’, ‘Bir gün aşklar biter hatıralar kalır’, ‘Bıktım artık yaşamaktan’ gibi bir birinden ağır hüzünlü parçaları seslendirdi. Gündeş’in hayranları da ona eşlik etmeyi ihmal etmedi.

Konserin açılışında çok kısa teşekkür konuşması dışında hiç konuşmayan Gündeş, kendisini izleyen basın mensuplarıyla da karşılaşmamak için büyük çaba harcadı. Yaklaşık 2.5 saat sahnede kalan Gündeş, gecenin ilerleyen saati olmasına rağmen İstanbul’a geri döndü.