Ebru Polat, sevgilisine ayağını öptürdüğü paylaşımı yaptı sosyal medya karıştı!

Ebru Polat, sevgilisine ayağını öptürdüğü paylaşımı yaptı sosyal medya karıştı!

Şarkıcı Ebru Polat'ın geçirdiği bir kaza sonrası ayak bileğinin bağ dokusu yırtıldı. Ebru Polat, kaza haberini sevgilisine ayağını öptürdüğü bir fotoğrafla duyurdu. Bu paylaşım sonrası tepkiler yağınca bir paylaşım daha yaptı.

Şarkıcı Ebru Polat'ın geçirdiği bir kaza sonrası ayak bileğinin bağ dokusu yırtıldı. Ebru Polat, kaza haberini sevgilisine ayağını öptürdüğü bir fotoğrafla duyurdu. Bu paylaşım sonrası tepkiler yağınca bir paylaşım daha yaptı. 

EBRU POLAT: AYAK ÖPEN SEVGİLİLERİ GÖREBİLİR MİYİZ?

Yere düşen ve ayak bileğinin bağ dokusu yırtılan 37 yaşındaki şarkıcı, haberi ayağını öptürdüğü sevgilisinin fotoğrafını paylaşarak duyurdu. Fotoğrafa, "Düştüm ve bilek bağ dokum yırtıldı. Senden daha cok seni düşünen ve hastayken ayağını öpen sevgilileri görebilir miyiz?" notunu da yazan Polat, binlerce eleştiri aldı.

ebru-polat-ayak-opturdu.jpg

"AYAĞIMI ÖPEN YARİM"

Aldığı eleştiriler sonra açıklama yapma ihtiyacı hisseden ünlü şarkıcı, şunları söyledi: "Bazen çok saçmalıyorsunuz. Birbirinizi sevin. Tolgahan hastalanırsa ben de onun ayağını öperim." Polat ayrıca, hikaye bölümünden de sevgilisinin fotoğrafını, "Ayağımı öpen yarim" mesajıyla paylaştı.

ebru-polat.jpg