Ece Erken o fotoğrafı görünce köpürdü: "Alıştım şerefsizlere"

Ece Erken o fotoğrafı görünce köpürdü: "Alıştım şerefsizlere"

Ece Erken, arkadaşı ve eski eşinin fotoğrafını görünce çok sert konuştu.

Sunucu Ece Erken'in kankası Sezer Çakır, Erken'in olaylı bir şekilde boşandığı eski eşi Serkan Uçar ile birlikte fotoğrafını paylaştı. O fotoğrafa Erken'den yanıt geldi.

screenshot-20240520-1234562-u7mm.webp

"SIRF GICIKLIK OLSUN DİYE NAFAKA ALIYORUM"

2014–2015 yılları arası evli olduğu Serkan Uçar’dan aldığı nafaka ile ilgili de konuşan Erken, "Eski eşim bana ve oğluma aylık sadece 6 bin TL nafaka veriyor. Sırf gıcıklık olsun diye alıyorum. Eski eşime ‘Şam babası’ dedim diye susturma kararı aldırdı. Mahkemeye verdim, nafakayı arttırıyorum. Boşanırken tek kuruş bile istemedim." sözleriyle gündem olmuştu.

ekran-goruntusu-2024-05-20-233120.png

"EMZİRİRKEN BİLE BENİ ALDATTI"

Serkan Uçar ile neden boşandığına dair ise Ece Erken çarpıcı bir itirafta bulunmuştu. Oğlu Eymen’i emzirdiği süreçte Serkan Uçar’ın kendisini ünlü bir futbolcunun eşiyle aldattığını söyleyen Erken, "Serkan beni çok aldattı. Sabahın saat üçünde bir tane sunucuyla, eski futbolcunun eşiyle beraberdi. Eski eşim beni bebeğimi emzirirken bile aldattı. Çocuğumun babası beni ünlü bir futbolcunun eşiyle aldattı, o yüzden boşandım." ifadelerini kullanmıştı.

ekran-goruntusu-2024-05-20-233253.png

Son olarak Ece Erken, yakın arkadaşı Sezer Çakır'ın, sunucunun olaylı bir şekilde boşandığı eski eşi Serkan Uçar ile fotoğraf paylaşması üzerine sözleriyle gündeme geldi.

ekran-goruntusu-2024-05-20-233129.png

"BEN ALIŞTIM ŞEREFSİZLERE"

DurakMedya'dan Mustafa Barış Durak'ın haberine göre ünlü sunucu Ece Erken, yakın dostu Sezer Çakır'ın eski eşiyle olan fotoğraflarına "Ben alıştım şerefsizlere, şerefsizliklere" yorumunda bulundu. 

ekran-goruntusu-2024-05-20-233050.png

Ece Erken, "Yazmayın boşuna inanın ilgilenmiyorum. İlgilenmem gereken işim, gücüm, evladım var. Her annenin ilgili olması gerektiği konular bence bunlar." şeklinde konuştu.

Ece Erken'in, zorlu sürecinde yanından ayrılmayan yakın dostu Sezer Çakır ile aralarının bozulduğu ileri sürülmüştü.