ELLE Style Awards 2019’da ünlü akını

ELLE Style Awards 2019’da ünlü akını

Yılın stil sahibi, başarılı ve ilham veren isimleri ELLE Style Awards 2019'da bir araya geldi.

50 yıldan uzun süredir 12 farklı ülkede yayınlanan ELLE dergisinin, moda, müzik, televizyon, kültür-sanat sahnesi ve popüler hayatın öne çıkan, yıl boyunca başarılarıyla ve özgün duruşlarıyla fark yaratan isimlerini ödüllendirdiği Elle Style Awards geleneği, Türkiye’de bu yıl Signal White Now Ana sponsorluğuyla gerçekleşti.

Türkiye’nin stil konusundaki tek söz sahibi ödül töreni ELLE Style Awards 2019’da En İyi Erkek Oyuncu ödülü Aras Bulut İynemli'nin olurken, En iyi Kadın Oyuncu Demet Evgar seçildi.

ELLE Style Awards 2019’un jüri üyeleri arasında moda, stil, sahne, sanat ve tasarım dünyasının önde gelen isimlerinden Nebahat Çehre, Tamer Yılmaz, Fatoş Yalın, Hakan Yıldırım, Koray Birand, Ece Sükan, Arzum Onan, Cem Başar ve Zeynep Üner yer aldı.

Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Doğan Burda Grubu CEO’su Cem Başar ve ELLE Türkiye Yayın Direktörü Zeynep Üner ev sahipliğinde yapılan ödül törenine moda, sahne, sanat, iş ve cemiyet dünyasından Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Demet Evgar, Aras Bulut İynemli, Başak Dizer Tatlıtuğ, Zeynep Tosun, Belçim Bilgin, Hazar Ergüçlü, Melisa Şenolsun, Engin Günaydın, Selçuk Yöntem, Mehmet Aslantuğ, Simay Bülbül, Mehtap Elaidi, Taner Ceylan, Engin Hepileri ve Beyza Şekerci, Ahu Yağtu, Deniz Marşan, Simge Telman, Sarp Evliyagil gibi isimler büyük ilgi gösterdi.

Mirgün Cabas ve Didem Soydan’ın sunuculuğunu üstlendiği muhteşem dekorasyonu ile büyük ilgi çeken törenin kırmızı halı röportajlarını da Tanem Sivar,BluTV’den canlı olarak gerçekleştirdi. Gecede, DJ Zeynep Erbay, DJ Valeron ve DJ Murathan’ın performanslarının yanı sıra Gaye Su Akyol’un seslendirdiği ikonik şarkıları ile davetliler keyifli anlar geçirdiler.

ELLE STYLE AWARDS 2019

Yılın Yükselen Kadın Oyuncusu: Dilan Çiçek Deniz

Yılın Yükselen Erkek Oyuncusu: Taner Ölmez

Yılın Moda Influencer’ı: Rachel Araz Kiresepi

Signal White Now Özel Ödülü: Yılın Özgün ve Fark Yaratan Genç Kadını: Pınar Sabancı

Sürdürülebilir Moda Ödülü: Ece Gözen

En İyi Koleksiyon: Gül Ağış – Lug von Siga

En İyi Tasarımcı: Özgür Masur

Yılın Yükselen Tasarımcısı: Şansım Adalı

En İyi Kadın Oyuncu: Demet Evgar

En İyi Erkek Oyuncu: Aras Bulut İynemli

Yılın Stil Sahibi Kadını: Defne Çağlar

Yılın Modeli: Öykü Baştaş

Yılın İlham Veren Kadını: Saadet Özkan Efe

En İyi Performans: Alice Müzikali

Uluslararası Yıldız: Penn Badgley

Yılın Yükselen Müzisyeni: Karsu

Elle Stil İkonu: Betül Mardin

Yılın Sporcuları: İlke Özyüksel, İrem Yaman, Ayşe Begüm Onbaşı

Yılın Müzik Yıldızı: Gaye Su Akyol