Ender Saraç karısından şiddet gördüğünü iddia etti

Ender Saraç karısından şiddet gördüğünü iddia etti

Ender Saraç, 10 yıl önce evlendiği Benan Saraç’ın kendisine şiddet uyguladığını iddia etti.

Diyetisyen ve beslenme uzmanı Dr. Ender Saraç, bu kez sağlıklı yaşam tavsiyeleriyle değil, özel hayatıyla gündeme geldi. 2013 yılında evlendiği Benan Saraç'tan şiddet gördüğünü iddia eden Saraç'ın iddiaları gündem oldu.

Kanal D Haber'de yer alan iddialara göre, Benan Saraç Ender Saraç'ın kravatla boğazını sıktı ve tekme tokat dövdü. Ender Saraç’ın avukatlarının İstanbul Aile Mahkemesi’ne sunduğu dilekçeye göre, Ender - Benan Saraç çifti uzun süredir ayrı yaşıyordu.

Ender Saraç’ın ayrı yaşadığı evine gelen Benan Saraç'ın evdeki eşyalara zarar verdiği öne sürüldü. Benan Saraç'ın ayrıca Ender Saraç’ın kliniğinde hakaretler ettiği, tehditte bulunduğu iddia edildi.

Ender Saraç karısı hakkında 1 ay uzaklaştırma kararı aldırdı. Karara itiraz eden Benan Saraç, iddiaları reddetti.

Benan Saraç daha önce evliliklerinde kriz var iddialarına şu açıklamayı yapmıştı: 

"Kimse sevinmesin, yerim o sevinenleri. Haklıysan ne üzüleceksin? Haklıydım şut ve gol. Şimdi önümüzdeki maçlara. Kimse havaya girip de bizimkine yürümeye çalışmasın fena yaparım. Yok 'bugün çok karizmatik görünüyorsun' falan. Görmemeye o mesajları. Yavrum biz ne yollar yürüdük nasıl binalar inşa ettik. Kolay mı yıkmak, yıktırmak. Yavrucuğum ego, hırs ve yaş. Normal... Arada var 21 yaş. Kontrol bende. Yalnız şunu gördüm zoru görünce kaçıyor bir çoğu. Hemen bitiriyor musunuz siz evliliklerinizi ya. Nerede emek binanın temeli. Yık bitir hemen. Biraz uğraş biraz sahip çık. Yanlışsa yanlış. Bilemem artık. Ayrıca sana ağır gelen bana gelmeyebilir. Herkes bir kaldırma gücü var unutmayın."