Eski sporcu, kendisine yapılan cinsel saldırıyı itiraf etti

Eski sporcu, kendisine yapılan cinsel saldırıyı itiraf etti

Eski Amerikan Futbolu Ligi oyuncusu Terry Crews, "Geçen sene eşimle gittiğim resepsiyonda ismini vermek istemediğim bir Hollywood yapımcısı tarafından cinsel saldırıya uğradım." dedi.

Oyuncu ve eski Amerikan Futbolu Ligi yıldızı Terry Crews, dün Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda, 1 yıl önce, adını vermediği bir Hollywood yapımcısı tarafından cinsel saldırıya uğradığını açıkladı. ​

Crews, Harvey Weinstein'la ilgili iddiaların gündeme gelmesinin ardından, kendisinin de 'başına böyle bir olay gelmiş olduğu için' Travma Sonrası Stres Bozukluğu yaşadığını, bu yüzden şimdi konuştuğunu söyledi. ​Crews geçen sene, eşiyle birlikte gittiği bir resepsiyonda, Hollwood'un, ismini vermediği ünlü bir isminin kendisine yaklaşıp mahrem bölgelerine elle tacizde bulunduğunu anlattı.

"SEKTÖRDEN DIŞLANMA KORKUSUYLA KONUNUN PEŞİNİ BIRAKTIM"

Karısının da şahit olduğu bu olaya öfkelendiğini ve fiziksel bir karşılık vermek istediğini, ancak daha sonra ABD'de ana akım medyanın siyahlara karşı tavrından ötürü kamuoyu önünde suçlu çıkarılacağını ve belki hapse girebileceğini düşünerek bundan vazgeçtiğini söyleyen Crew daha sonra sektörden dışlanma korkusuyla konunun peşini bıraktığını yazdı. ​

Crews tweet dizisinin sonunda itirafının tacize uğramış diğer kişileri cesaretlendirmesini umduğunu söyledi. ​

JOLIE VE PALTROW DA TACİZLE SUÇLAMIŞTI

Yapımcı Harvey Weinstein, kendisinin tacizine uğradığını iddia eden 3 kadının Newyorker için yazdığı makalenin New York Times'ta haber olmasının ardından, oyunculardan birbirinin ardı sıra gelen cinsel taciz iddialarıyla suçlanıyor. Son olarak oyuncu Gwyneth Paltrow ve Angelina Jolie'nin de Weinstein tarafından istismar edildiğini açıkladı.