Esra Erol şaştı kaldı: "Karım bana kızılötesiyle ihanet etti"

Esra Erol şaştı kaldı: "Karım bana kızılötesiyle ihanet etti"

Esra Erol'un programına katılan Hasan, eşi Zeynep’in kızılötesi gücü ile duvardaki erkekle iletişim kurduğunu dile getirmişti. Erol'u şaşkına uğratan olayda yeni görüntüler gün yüzüne çıktı.

Esra Erol'da programı izleyicileri Zeynep ve Hasan çiftinin açıklamalarının ardından adeta şaşkına uğradı. Hasan, 4.5 aylık hamile olan eşi Zeynep’in kızılötesi sayesinde duvardaki birileriyle iletişim kurduğundan şüphelendiğini belirtmişti. Programın son bölümünde Hasan görüntüleri tüm Türkiye ile paylaştı.

ekran-goruntusu-2023-01-31-184845.png

"TEKNOLOJİ YARDIMIYLA BANA İHANET EDİYOR"

Hasan açıklamasında eşinin yalancı olduğunu söyledi ve “Karım kızılötesi gücü ve teknoloji yardımıyla bana ihanet ediyor. Eşim duvarlara bakıyor. Ben o duvarların fotoğrafını çektim. Önce bir anlam veremedim. Sağa sonra sola çevirdim. Bu onun baktığı duvar. Daha birçok görüntü var. Çıplak gözle görülmüyor. Fotoğrafı çekince görülüyor. Benim çıplak gözle göremediğimi karım özel yetenekleriyle görüyor” dedi.

"SENDEN BAŞKA GÖREN KİMSE VAR MI?"

Esra Erol, “Bu resimleri senden başka gören kimse var mı?” diye sordu. Hasan ise “Ben en son elimdeki resmi gösterdiğimde ona yemin ederim size dili tutuldu. Bu bunu nerden buldu gibi.” dedi.

ekran-goruntusu-2023-01-31-184812.png

"BU FOTOĞRAFI INSTAGRAM'A ATIN"

Zeynep ise “Bu fotoğrafı Instagram’a atın ve anket yapın. Bakalım tüm Türkiye ne diyecek. Artık size de inanmıyor.” dedi ve eşine “Sen fotoğrafları gösterdiğinde insanlar öyle bir şey yok dediğinde gülüyorsun ve inanmıyorsun. Kardeşime de gösterdin o da inanmadı.” sözlerini söyledi.

"GÖRÜNTÜ SADECE KARIM VARKEN OLUYOR"

Hasan, “Ben kardeşine bu fotoğrafı gösterdim o da ‘Sen bana kendi resmini neden gösteriyorsun’ dedi." yanıtını verdi.

ekran-goruntusu-2023-01-31-184805.png

Esra Erol, “Dışardan biri geldiğinde o duvara baktığında bu resmi görebiliyor mu? Yoksa sen mi fotoğrafını çekip resmi büyütünce mi insanlara gösterebiliyorsun?” diye sordu. Hasan ise “Bu görüntü sadece karım varken oluyor. Duvardaki adamı kızılötesi sayesinde sadece karım görüyor” dedi.

"BEBEK BENDEN DEĞİL"

Zeynep, “Telefonlarla yaptığı şeyler bunlar. Buradaki videoda hiçbir şey yok. O uygulamalardan yapıyor. Benim gözümde kameralı lensler var ya oradan yapıyorum bunları sanki. Ben her yerimde mi yaşıyorum bu düzeneği” dedi.

ekran-goruntusu-2023-01-31-184714.png

Zeynep sözlerine, "Her fırsatta onu affettim. Çevremdeki herkes Hasan'ı çok sever. Bu yaşananların hiç yaşanmamış olmasını dilerdik. Ben üçüncü çocuğuma hamile olduğumu söyledim, tedavi ol dedim, kocam 'bebek benden değil' dedi, kabul etmedi." sözleri ile devam etti.